SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Jastëk dekorativ Whipstitch

Photo
Video
-50%

Shtoni më shumë rehati në karrige, divan edhe dysheme, me këtë jastëk të butë e të rehatshëm. I mbushur me fibra Wellsleep®, ju ofron butësinë dhe mbështetjen që ju duhet për t’u relaksuar. Jastëku është në dispizicion në 3 ngjyra (kaltër, vjollcë dhe mente) dhe secili jastëk ka dy nuanca dhe dy tekstura të ndryshme. Ka qepje tradicionale në skaje dhe madhësi 40x40cm. Mund të lahet në 30°C.

Jastëk dekorativ Whipstitch

Çmimi i rregullt: Nga 14,90 € Nga


Çmimi special: Nga 7,45 € Nga

Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Shtoni më shumë rehati në karrige, divan edhe dysheme, me këtë jastëk të butë e të rehatshëm. I mbushur me fibra Wellsleep®, ju ofron butësinë dhe mbështetjen që ju duhet për t’u relaksuar. Jastëku është në dispizicion në 3 ngjyra (kaltër, vjollcë dhe mente) dhe secili jastëk ka dy nuanca dhe dy tekstura të ndryshme. Ka qepje tradicionale në skaje dhe madhësi 40x40cm. Mund të lahet në 30°C.

Më shumë
Përshkrimi

Një dizajn cilësor, që i mbijeton kohës

Shpesh, janë elementet e vogla ato që krijojnë dallim të madh në pamjen e një dhome – dhe një prej tyre është edhe një jastëk dekorativ.

Jastëku dekorativ Whipstitch është i mbështjellur me lesh Fleece për butësi dhe rehati. Në secilën anë, ka nuancë dhe teksturë ndryshe, kurse në skaje ka qepje tradicionale.

Jastëk dekorativ Whipstitch

Mikrofibra Wellsleep® për higjienë dhe rehati

 • I mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep®, ofron butësi dhe mbështetje për kokën apo shpinën.
 • Dizajni i dyanshëm shton më shumë ngjyra dhe stil në dhomën tuaj.
 • Ka absorbim minimal të lagështisë, për të parandaluar aromat e pakëndshme dhe njollat, përderisa xhepat e ajrit sigurojnë vëllim dhe që jastëku ta ruajë formën.
 • Mund të lahet tërësisht në 30°C.
Jastëk dekorativ Whipstitch

3 ngjyra elegante

Ky jastëk dekorativ është në dispozicion në tri ngjyra elegante, që i shtojnë më shumë stil çdo dhome gjumi apo dhome ndeje:

 • Mente e freskët
 • Vjollcë romantike
 • E kaltër e ndritshme

Secili jastëk ka nuanca të ndryshme në secilën anë dhe qepje tradicionale në skaje.

Madhësia: 40x40cm.

Jastëk dekorativ Whipstitch

Zbuloni më shumë nga koleksioni Whipstitch

Përjetoni rehatinë dhe shtoni më shumë elegancë në shtëpi, duke zgjedhur edhe produkte tjera nga kjo linjë. Nga koleksioni Whipstitch mund të gjeni:

 • Batanije
 • Jorgan
 • Jastëk për gjumë
 • Jastëk dekorativ
 • Peshqir
Jastëk dekorativ Whipstitch
Specifikat Teknike
Baza 100% polyester
Dimensionet 40x40 cm
Mbështjellësi 100% polyester
Pillow type dekorative
Programi Dormeo dhoma ndejës
mund të lahet 30°C

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star