Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Jastëk & jorgan Renew Natura

Photo
Video
Për gjumë të freskët dhe të rehatshëm gjatë gjithë vitit, ju prezentojmë setin Jastëk + jorgan Renew Natura. Janë të punuar me materiale cilësore, sikurse mikrofibra të avancuara Wellsleep® dhe fibra Tencel™. Jastëku dhe jorgani janë të ajrosshëm, të butë, të ngrohtë dhe me veti hipoalergjenike. Seti përmban: 1 jastëk 50x70cm + 1 jorgan 140x200cm. Mund të lahen në temperaturë 60℃.
Jastëk & jorgan Renew Natura
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 50
Produkti i disponueshëm tek prodhuesi. Transporti: 1-3 muaj.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë
Për gjumë të freskët dhe të rehatshëm gjatë gjithë vitit, ju prezentojmë setin Jastëk + jorgan Renew Natura. Janë të punuar me materiale cilësore, sikurse mikrofibra të avancuara Wellsleep® dhe fibra Tencel™. Jastëku dhe jorgani janë të ajrosshëm, të butë, të ngrohtë dhe me veti hipoalergjenike. Seti përmban: 1 jastëk 50x70cm + 1 jorgan 140x200cm. Mund të lahen në temperaturë 60℃.
Më shumë
Përshkrimi

Jastëk mbështetës dhe i rehatshëm

Jastëku klasik Dormeo Renew Natura është punuar nga materiale cilësore për gjumë të rehatshëm. Mbushja është bërë me mikrofibra të avacuara Wellsleep®, të cilat sigurojnë që jastëku të jetë plotësisht i fryrë dhe fibrat Tencel ™ Lyocell për qëndrueshmëri dhe veti absorbuese të lagështisë. Ky jastëk ofron mbështetjen e duhur për kokë, qafë dhe shtyllën kurrizore.

Po ashtu, ky jastëk klasik është i përshtatshëm për të gjitha pozitat e gjumit: anash, në shpinë ose në bark. Mund të lahet në temperaturë 60℃.

  • Jastëk Renew Natura
  • Jorgan Renew Natura

Mbulohu me rehati, me jorganin Renew Natura

Jorgani Dormeo Renew Natura do t'ju ofrojë butësi dhe ngrohtësi gjatë tërë vitit. Është i mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep® dhe fibra Tencel™ Lyocell për të siguruar ajrosje dhe absorbim të lagështisë. Struktura unike e fibrave Wellsleep® krijon xhepa ajri, të cilat shtojnë një vëllim shtesë në jorgan duke e bërë atë jashtëzakonisht të butë dhe të lehtë.

Po ashtu, mund të lahet në temperaturë 60℃.

Zgjedhni mes dy seteve

Jorgani dhe jastëku kanë edhe veti hipoalergjenike, andaj edhe janë të përshtatshëm për personat e prirur nga ndaj alergjive. Për më tepër, mund të zgjedhni mes dy madhësive:

  • Seti njësh – 1 jastëk 50x70cm + 1 jorgan 140x200cm
  • Seti dysh – 2 jastëkë 50x70cm + 1 jorgan 200x200cm
Për ta parë ose porositur setin dysh, klikoni këtu.

Me jastëkun dhe jorganin Renew Natura, ju do të bëni gjumin e merituar. Disa nga cilësitë e setit Renew Natura:

  • Materiale të ajrosshme dhe të buta
  • Materiale hipoalergjenike
  • Mund të lahen në 60℃, temperaturë e cila asgjëson grimcat e pluhurit
Jastëk dhe jorgan Renew Natura
Specifikat Teknike
Linja Dormeo Vitality
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star