SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Jastëk Emotion Owl

Photo
Video

Rifreskoni shtratin e fëmijëve me këtë jastëk të lezetshëm që kombinon materialet më të mira për gjumë sa më cilësor. Jastëku është i mbushur me mikrofibra të avancuara dhe të ajorsshme Wellsleep®, si dhe ka mbulesë 100% pambuk, për të parandaluar irritmin apo alergjitë. Ka një dizajn të këndshëm 2në1 dhe është në dispozicion në dy ngjyra: e verdhë dhe vjollcë e mbyllët. Madhësia: 40x60cm. Ky jastëk është pjesë e koleksionit ekskluziv Emotion Owl.

Jastëk Emotion Owl
Stock: 1
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Rifreskoni shtratin e fëmijëve me këtë jastëk të lezetshëm që kombinon materialet më të mira për gjumë sa më cilësor. Jastëku është i mbushur me mikrofibra të avancuara dhe të ajorsshme Wellsleep®, si dhe ka mbulesë 100% pambuk, për të parandaluar irritmin apo alergjitë. Ka një dizajn të këndshëm 2në1 dhe është në dispozicion në dy ngjyra: e verdhë dhe vjollcë e mbyllët. Madhësia: 40x60cm. Ky jastëk është pjesë e koleksionit ekskluziv Emotion Owl.

Më shumë
Përshkrimi

Rëndësia e gjumit për zhvillim të duhur

Nëse doni që fëmiu juaj të shijojë ditë të lumtura, të shëndetshme dhe produktive, sigurohuni që të flejë mirë dhe mjaftueshëm çdo natë. Një ambient i duhur, duke filluar nga dysheku e deri te mbulesat, mund të ndihmojë në krijimin e një ambienti ideal për gjumë cilësor – pa ndërpreje apo ndonjë alergji.

Dormeo është zgjedhja e duhur

Çdo natë fëmiu juaj do ta pushojë kokën në jastëk, andaj është e rëndësishme ta zgjedhni një të tillë me materiale cilësore. Një jastëk ideal nuk duhet ta irritojë lëkurën apo të krijojë nxehtësi, por duhet të jetë higjienik dhe i ajrosshëm. Këto cilësi i ka edhe jastëku Emotion Owl nga Dormeo, i cili është prodhuar duke u bazuar në përvojën shumëvjeçare të ekspertëve të gjumit në Dormeo.

Materiale të avancuara për rehati, mbështetje dhe higjienë

Jastëku Emotion Owl është i mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep®, që kanë vëllim dhe ofrojnë mbështetjen e duhur për shpinë. Kjo është shumë e rëndësishme për rritje të shëndetshme dhe gjumë çlodhës. Struktura unike e fibrave ofron veti termale të shkëlqyera dhe ajrosje gjatë tërë natës. Po ashtu, ka absorbim minimal të lagështisë, për veti rezistente ndaj njollave dhe mykut. Mbulesa është 100% pambuk, andaj është e ajrosshme, hipoalergjenike dhe e këndshme për lëkurë. Për të siguruar higjienë të plotë, jastëku mund të lahet në 40°C dhe thahet shpejt.

Dizajne të lezetshme që fëmijët do t’i adhurojnë

Secili jastëk ka një mbulesë të lezetshme me pamje 2në1. Njëra anë është e bardhë, me pamje të bufëve të ndryshëm, kurse ana tjetër është e verdhë ose vjollcë e mbyllët, e pamje të reve, për t’i frymëzuar për ëndrra relaksuese. Për më shumë rehati dhe një pamje perfekte të shtratit të fëmijëve, ju mund t’i kombinoni jastëkët edhe me jorganin Emotion Owl.

Pjesë e një koleksioni ekskluziv për gjumashët e vegjël

Jastëku ka madhësi 40x60cm dhe është i përshtatshëm për të gjitha pozicionet e gjumit – në shpinë, në bark apo anash. Është pjesë e koleksionit ekskluziv Emotion Owl, i cili përmban produkte gjumi dhe lodra të këndshme për fëmijë. Shihni më poshtë edhe produktet tjera Emotion Owl dhe frymëzohuni për ta shndërruar dhomën e fëmijëve tuaj në një parajsë gjumi.

Specifikat Teknike
Baza 100% polyester (Wellsleep®)- 270g
Dimensionet 40x60cm
Mbështjellësi 100% cotton cover filling: 100% polyester (Wellsleep®)-120gsm Inner cover: 100% polypropylene
Pillow type klasike
Programi Dormeo dhoma ndejës
mund të lahet 30°C

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star