Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday - Early Bird

 

 

-70%
Vlen vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Jastëk Klasik Eucalyptus

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-67%

Jastëku klasik Eucalyptus ofron mbeshtetjen e duhur. Ideal për të gjithë personat. Ju mund të rregulloni lartësinë e jastëkut në bazë të nevojave personale. 100% natyral, me bazë në fibrat eucalyptus ky produkt ka veti të shkëlqyeshme termo-rregullimi. Lahet në  60°C, temperaturë kjo që i mbyt grimcat e pluhurit. Madhësia e jastëkut është 50X70 cm.

Jastëk Klasik Eucalyptus

Çmimi i rregullt: 29,90 €


Çmimi special: 9,87 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Jastëku klasik Eucalyptus ofron mbeshtetjen e duhur. Ideal për të gjithë personat. Ju mund të rregulloni lartësinë e jastëkut në bazë të nevojave personale. 100% natyral, me bazë në fibrat eucalyptus ky produkt ka veti të shkëlqyeshme termo-rregullimi. Lahet në  60°C, temperaturë kjo që i mbyt grimcat e pluhurit. Madhësia e jastëkut është 50X70 cm.

Më shumë
Përshkrimi

Jastëku i Ri Eucalyptus nga Dormeo

Jastëku eucalyptus është 100% anti-alergjik. Mbulesa e tij është e prodhuar me mikrofibra natyrale TENCEL të cilat sigurojnë një ambient gjumi të freskët dhe të thatë gjatë gjithë natës.

 • 100% mikrofibra natyrale Tencel, nga pema Eucalyptus
 • Stabilizon temperaturën
 • Lartësi dhe fortësi e rregullueshme
 • Anti-alergjik
 • Formë klasike

Një jastëk i dizenjuar për gjumë të rehatshëm dhe higjienik

Mbulesa e jastëkut të ri Eucalyptus është e prodhuar me material 100% natyral Tencel dhe pambuk, për t'ju ofruar butësinë e natyrës në lëkurën tuaj.

Fibrat natyrale të Tencelit të cilat dalin nga përpunim i drurit të pemës Eucalyptus.

 • DRU
 • DRU I PERPUNUAR
 • TENCEL
 • PRODUKTI

50% më shumë përthithje, natyral dhe anti-alergjik

Tenceli është 100% organik dhe me përmbajtje plotësisht natyrale dhe përmban më pak energji dhe ujë.

 • Natyal

 • Freski si linoja

 • Butësi si mëndafshi

 • Ngrohtësi si leshi i deles

 • Fortësi si poliestra

 • Më shumë përthithje se pambuku

Ne kemi marrë më të mirën nga natyra për të prodhuar një jastëk i cili ofron higjenë natyrale dhe anti-alergjike.

RREZIK BAKTERIAL!

Sa i vjetër është jastëku juaj?

Dhimbje koke dhe qafe çdo mëngjes? Jastëku juaj ka humbur formën e tij dhe ju nuk flini rehat si më parë? Ka humbur freskinë? Jastëku juaj i vjetër përmban lëkura të vdekura, bakterie dhe miliona mikrobe e papastërti - jastëket e vjetër janë të rrezikshëm për shëndetin tuaj!

Ja pse Dormeo ju rekomandon të ndërroni jastëkun tuaj çdo 2 vjet! Dhe ku ka më mirë se tani - Dormeo e ka një zgjidhje për ju – jastëku natyral Eucalyptus!

Ambient gjumi i freskët dhe i thatë

Fibrat e Tencelit do të sigurojnë një ambient gjumi të përshtatshëm duke siguruar freski, thatësi dhe vetëajërosje.

Falë vetisë për stabilizimin e temperaturës - do të sigurojë ngrohtësi në netët e ftohta dhe freski në netët e nxehta.

Materiali i Tencelit në brëndësi të jastëkut Eucalyptus është i pastër, natyral dhe antialergjik. Ka veti shumë të mira në përthithjen e lagështisë duke siguruar një ambient gjumi të thatë e të freskët gjatë gjithë natës.

Një jastëk i përshtatshëm për të gjitha pozicionet e gjumit

Jastëku i ri Euctaliptus siguron mbështetjen e duhur gjatë gjithë natës në çdo pozicion gjumi. Ju lejon të rregulloni lartësinë dhe fortësinë sipas formës tuaj të kokës ose pozicionit tuaj të gjumit. Është shumë e thjeshtë mjafton të hapni zinxhirin dhe ju mund të hiqni ose shtoni mbushjen - për të siguruar mbështetjen e duhur për kokën dhe qafën.

Cilido qoftë poziconi juaj i gjumit, nëse gërrhisni apo keni probleme me qafën, jastëku Eucalyptus plotëson të gjitha nevojat tuaja.

Lahet në lavatriçe në 60 °C

Për higjenë maksimale ju mund të lani jastëkun lehtësisht në lavatriçe në 40 °C dhe forma e jastëkut nuk do të ketë asnjë ndryshim!

Materiali:

 • Materiali: 55% lycolell (Tencel®), 45% pambuk
 • Mbulesa e jastekut : 55% lycocell (Tencel®), 45% poliester (mikrofibra Wellsleep®)
 • Mbushja: 100% poliester (mikrofibra Wellsleep®)
 • Përmasa: 50x70 cm

Mirëmbajtja:

Specifikat Teknike
Baza 50% lyocell (Tencel®), 50% poliestër (Wellsleep® e Avancuar mikro fibër)
Dimenionet 50x70 cm
Linja Dormeo Vitality
Mbështjellësi 100% polyester (softdream microfibers)
Pillow type klasike
Programi Dormeo gjumë
Sistemi i lagështisë Po
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star