SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Jastëk klasik Sleep&Inspire

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Jastëku klasik Sleep&Inspire është i duhuri për të gjithë gjumashët! I mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep®, ky jastëk është i ajrosshëm dhe i përshtatshëm për të gjitha pozitat e gjumit: në shpinë, bark ose anash. Ka dy thurje të ndryshme në secilën anën, për t’ju ofruar masazh të ngrohtë ose efektin elegant melange. Mund të lahet tërësisht në 40⁰C, vjen në dy ngjyra të bukura: pjeshkë ose hiri dhe ka këtë madhësi: 50x70cm.

Jastëk klasik Sleep&Inspire
Më njoftoni kur produkti të arrijë përsëri në stok!

Më njoftoni kur produkti të arrijë përsëri në stok!

Shkruani e-mail adresën tuaj dhe ne do t'ju njoftojmë kur të sjellim sasi nga ky produkt.

*Fusha të detyrueshme

  • Shkruani e-mail adresën

Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
Më shumë

Jastëku klasik Sleep&Inspire është i duhuri për të gjithë gjumashët! I mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep®, ky jastëk është i ajrosshëm dhe i përshtatshëm për të gjitha pozitat e gjumit: në shpinë, bark ose anash. Ka dy thurje të ndryshme në secilën anën, për t’ju ofruar masazh të ngrohtë ose efektin elegant melange. Mund të lahet tërësisht në 40⁰C, vjen në dy ngjyra të bukura: pjeshkë ose hiri dhe ka këtë madhësi: 50x70cm.

Më shumë
Përshkrimi

Jastëku i duhur për të gjithë gjumashët

Jastëku klasik Sleep&Inspire është dizajnuar për t’ju ofruar mbështetje & rehati pavarësisht se në cilin pozicion flini. Thjesht, shtrijeni kokën në butësinë që ju ofron ky jastëk, dhe bëhuni gati për një gjumë të thellë, të qetë dhe ëndrra të ëmbla.

Dy sipërfaqe të ndryshme - të buta dhe relaksuese

Njëra anë e jastëkut ka qepje katrore 3D, për t’ju ofruar ndjesinë e masazhit dhe ngrohtësisë. Kurse ana tjetër ka efektin e veçantë melange, me një stil modern me fibra të kryqëzuara.

Wellsleep® për rehati shtesë

Jastëku është i mbushur me mikrofibra Wellsleep®, një material i mrekullueshëm që ka veti të shkëlqyera termike dhe absorbim minimal të lagështisë. Falë mikrofibrave Wellsleep, jastëku është shumë i ajrosshëm dhe më i qëndrueshëm ndaj njollave apo mykut.

Është koha të flini në një jastëk më të mirë

Shumica e njerëzve e flenë së paku 7 orë në ditë, dhe gjatë kësaj kohe e ndajnë shtratin me jastëkun e tyre! :) Prandaj është shumë e rëndësishme ta zgjedhni të duhurin. Një jastëk i mirë duhet tt’i ofrojë mbështetje, freski dhe ajrosje kokës, qafës dhe shpinës - gjatë tërë natës! E një jastëk i tillë është Sleep&Inspire nga Dormeo, i dizajnuar për t’ju ofruar gjumë të mirë! Flini të qetë dhe frymëzohuni për ëndrra të ëmbla!

Mund të lahet në lavatriçe

Ky jastëk mund të lahet tërësisht në lavatriçe, në temperaturë 40⁰C. Në këtë mënyrë, ju do ta keni çdo herë një jastëk të pastër për ta shtrirë kokën. Jastëku ka madhësi 50x70cm dhe vjen në dy ngjyra të bukura: hiri ose pjeshkë.

 

Specifikat Teknike
Baza 100% Wellsleep fibers
Dimensionet 50x70cm
Linja Dormeo Comfort
Mbështjellësi 100% polyester
Pillow type klasike
Programi Dormeo gjumë
mund të lahet 40°C

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star