SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Jastëk klasik Whipstitch

Photo
Video
-50%

Nëse jastëku juaj është më i vjetër se 2 vite, ka ardhur koha për një të ri. Zgjedhni jastëkun Whipstitch dhe merrni mbështetjen e duhur që ju duhet për gjumë cilësor. I mbushur me fibra 100% Wellsleep®, ky jastëk i butë është ideal për ta pushuar kokën. Ka mbulesë prej pambuku dhe një qepje tradicionale në skaje. Në dispizicion në ngjyrë vjollcë dhe mente, në madhësinë 50x70cm. Mund të lahet në 40°C.

Jastëk klasik Whipstitch

Çmimi i rregullt: 29,90 €


Çmimi special: 14,95 €

Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Nëse jastëku juaj është më i vjetër se 2 vite, ka ardhur koha për një të ri. Zgjedhni jastëkun Whipstitch dhe merrni mbështetjen e duhur që ju duhet për gjumë cilësor. I mbushur me fibra 100% Wellsleep®, ky jastëk i butë është ideal për ta pushuar kokën. Ka mbulesë prej pambuku dhe një qepje tradicionale në skaje. Në dispizicion në ngjyrë vjollcë dhe mente, në madhësinë 50x70cm. Mund të lahet në 40°C.

Më shumë
Përshkrimi

Shtoni më shumë rehati në shtratin tuaj

Shijoni përfitimet e një jastëku të ri, duke marr mbështetjen që ju duhet për një natë përplot gjumë cilësor.

I dizajnuar për të gjitha pozitat e gjumit, ky jastëk është i mbushur me mikrofibra Wellsleep®, për më shumë butësi dhe ajrosje.

Jastëku ka një mbulesë pambuku, dhe në skaje është i pasur me qepjen tradicionale – Whipstitch.

Në dispozicion në ngjyrat vjollcë dhe mente, me madhësi 50x70cm. Mund të lahet në 40°C.

Jastëk klasik Whipstitch

I rehatshëm dhe elegant

 • Mbulesa e pambukut ju ofron një ndjesi të këndshme ndaj lëkurës dhe një vend ideal për ta pushuar kokën.
 • I mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep®.
 • Ka një zinxhir anësor, që lehtësisht t’i shtoni ose hiqni fibrat, në mënyrë që ta rregulloni lartësinë e jastëkut sipas nevojës suaj.
 • Dy anët e jastëkut kanë nuanca të ndryshme, dhe qepje tradicionale përgjatë skajeve.
Jastëk klasik Whipstitch

Mikrofibra Wellsleep® për higjienë dhe rehati

Ky jastëk është i mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep® dhe ka mbulesë pambuku.

Andaj, është i butë, i këndshëm në prekje, i ajrosshëm, i lehtë dhe higjienik. Me pak fjalë, vendi ideal për ta pushuar kokën pas një dite të gjatë e të lodhshme.

Jastëk klasik Whipstitch

Dy ngjyra elegante

Ky jastëk është në dispozicion në dy ngjyra elegante, që i shtojnë më shumë stil çdo dhome gjumi:

 • Vjollcë romantike
 • Mente e freskët

Madhësia: 50x70cm.

Secili jastëk ka nuanca të ndryshme në secilën anë.

Jastëk klasik Whipstitch

Zbuloni më shumë nga koleksioni Whipstitch

Përjetoni rehatinë dhe shtoni më shumë elegancë në shtëpi, duke zgjedhur edhe produkte tjera nga kjo linjë. Nga koleksioni Whipstitch mund të gjeni:

 • Batanije
 • Jorgan
 • Jastëk për gjumë
 • Jastëk dekorativ
 • Peshqir
Jastëk klasik Whipstitch
Specifikat Teknike
Baza 100% polyester (Wellsleep®) 650g
Dimensionet 50x70 cm; 70x70 cm
Linja Dormeo Essence
Mbështjellësi 100% prewashed cotton Inner cover fabric: 100% polypropylene
Pillow type klasike
Programi Dormeo dhoma ndejës
mund të lahet 40°C

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star