Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Jastëk për udhëtime

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 106086141 SKU: 1000146733
SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-60%

Jastëku i ri i udhëtimit është një mënyrë luksoze e të udhëtuarit me rehati dhe stil. I perbërë nga shtresa memoruese. Ideal për të gjithë personat me probleme të shtyllës kurrizore dhe me dhimbje shpine. Ju ndihmon të evitoni lëkundjet e kokës kur zgjoheni papritur. Është me madhësi standarte. Mbështjellsi i hiqet dhe mund të lahet në 30 °C.

Jastëk për udhëtime

Çmimi i rregullt: 24,90 €


Çmimi special: 9,90 €

Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
Më shumë

Jastëku i ri i udhëtimit është një mënyrë luksoze e të udhëtuarit me rehati dhe stil. I perbërë nga shtresa memoruese. Ideal për të gjithë personat me probleme të shtyllës kurrizore dhe me dhimbje shpine. Ju ndihmon të evitoni lëkundjet e kokës kur zgjoheni papritur. Është me madhësi standarte. Mbështjellsi i hiqet dhe mund të lahet në 30 °C.

Më shumë
Përshkrimi

Zbuloni sekretin e një gjumi të mirë derisa udhëtoni

A jeni të lodhur nga lëkundjet që ju zgjojnë kur shihni veten tuaj në krahun e shoqëruesit tuaj? Duke u munduar të strehoni kokën tuaj të përgjumur në këndin në mes dritares dhe karriges, duke u munduar të qëndroni sa më larg që është e mundur që të mos rrotulloheni në personin në karrigen tjetër. Puna është që rehatia dhe gjumi i rehatshëm në çdo lloj udhëtimi është e pamundshme.

Por, ne kemi përfundimisht një zgjidhje!

Jastaku I ri I udhëtimit Dormeo® është kompakt, inovativ dhe me përbërje të shtresës memoruese që ju ofron suportin dhe komfortin e duhur pergjatë udhëtimit. Nuk ka rendësi së çfarë lloj transporti  përdorni – derisa po përdorni jastëkun e ri të udhëtimit ju do të keni suportin e duhur për kokën tuaj dhe butësinë e qafës tuaj.

Nuk do ti thuani jo këtij jastëku udhëtimi

Disa njerëz evitojnë jastakët e qafës sepse janë të rendë, më përbërje jo të mirë dhe shumë të shtrenjtë.
Me jastakun e ri Dormeo® ju do të evitoni të gjitha këto sepse jastëku ka:

  • Lidhëset opsionale për formen e dëshiruar të jastëkut që i përshtatet konturave të qafës tuaj
  • Kualitetin e lartë të shkumës viskoelastike
  • Shtypja e sfungjerit që i përgjigjet presionit, dhe formës së përsosur të kokës tuaj
  • Kompakt dhe i përshtatshëm
  • I ndashëm dhe lahet në lavatriçe (në 30 °C, vetëm mbështjellsi).

Dërgoni eksperiencën e udhëtimit tuaj në nivel tjetër

Nëse jeni lodhur duke qenë të rraskapitur pas një udhëtimi, atëhere bashkojuni qindra njerëzve që tashmë e kanë dërguar eksperiencën e udhëtimit në nivelin tjetër me jastëkun e ri të udhëtimit Dormeo®. Me formën e tij U ju dhuron suportin e duhur duke ju lejuar të pushoni kokën tuaj në pozitë të rehatshme. Ju ndihmon të parandaloni tensionin dhe tendosjet në qafë dhe shpatulla që zakonisht paraqiten pas orëve të gjata të udhëtimit.

Kualiteti i lart

Ju do të përfitoni kualitetin e lart të shkumës memoruese që do të rris suport të shkëlqyeshëm. Baza e shkumës memoruese do të adaptoj në mënyrë të persosur çdo presion. Është e mbuluar më mbështjellësin e jashtëm  cili mund ti largohet dhe të pastrohet për butësi më të madhe

Vrimat e ajrosjes

Për të siguruar eksperiencën më të mirë të gjumit ky jastak udhëtimi është i dizajnuar me vrimat e ajrosjes që sigurojnë hyrjen e ajrit dhe parandalojnë nxehtësinë që mund të krijohet në vende të izoluara si veturat, treni, etj.

 

Specifikat Teknike
Dimenionet viscoelastic sfungjer (sfungjer Memorues)
Linja Dormeo Harmony
Mbështjellësi 100% polyester (280 gsm knitted velour), zipper
Pillow type udhëtim
Programi Dormeo gjumë
mund të lahet Only cover at 30 °C

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star