SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Jastëk My Comfort

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110070281 SKU: 110070281
Photo
Video

Shijoni mbështetjen dhe rehatinë e përsosur me jastëkun e butë dhe të rehatshëm - My Comfort! I mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep®, ky jastëk është krijuar për t’ju siguruar gjumë më të shëndetshëm – pa dhimbje në qafë, shpatulla apo shpinë. I lehtë dhe i ajrosshëm, është dizajnuar për të gjitha pozicionet e gjumit. Madhësia: 50x60cm. Mund të lahet në 60°C.

Momente magjike me oferta festive!
Jastëk My Comfort
Stock: 1
Koha e arritjes: 3 ditë pune
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Shijoni mbështetjen dhe rehatinë e përsosur me jastëkun e butë dhe të rehatshëm - My Comfort! I mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep®, ky jastëk është krijuar për t’ju siguruar gjumë më të shëndetshëm – pa dhimbje në qafë, shpatulla apo shpinë. I lehtë dhe i ajrosshëm, është dizajnuar për të gjitha pozicionet e gjumit. Madhësia: 50x60cm. Mund të lahet në 60°C.

Më shumë
Përshkrimi

Ndërrojeni jastëkun e vjetër me jastëkun My Comfort

Sikurse produktet e tjera për gjumë, edhe jastëkët duhet të ndërrohen rregullisht, për t’u siguruar që po flemë në një ambient të rehatshëm dhe të pastër. Jastëku është produkt që e përdorim çdo ditë për një kohë më të gjatë, andaj është e rëndësishme që ta zgjedhni të duhurin. Në përgjithësi, jastëku i duhur duhet të jetë i ajrosshëm, i qëndrueshëm dhe i rehatshëm. Këto cilësi i ka edhe jastëku ynë My Comfort.

Rekomandohet ta ndërroni çdo dy vjet jastëkun.

Rëndësia e jastëkëve për një shpinë të shëndetshme

Një natë plot gjumë cilësor është shumë e rëndësisshme për shëndetin mendor dhe fizik. Por për ta siguruar këtë, duhet ta shtrini kokën në sipërfaqen e duhur. Në kombinim me dyshekun dhe mbajtësen e duhur, zgjedhja e një jastëku cilësor është element kyç për shëndetin e qafës dhe shpinës. Jastëku My Comfort ju ndihmon ta arrini rreshtimin e duhur të shtylllës kurrizore, në mënyrë që të zgjoheni plot energji dhe pa dhimbje.

Mikrofibra Wellsleep®, për rehati shtesë

Sekreti i vëllimit të jastëkut My Comfort qëndron te mbushja me mikrofibra të avancuara Wellsleep®, me një strukturë të veçantë e cila krijon xhepa ajri. Këta xhepa ajri krijojnë më shumë vëllim dhe butësi. Po ashtu, fibrat kanë veti të shkëlqyera termale, absorbim minimal të lagështisë, janë të ajrosshme, të qëndrueshme ndaj njollave dhe mykut.

Një ambient gjumi më i shëndetshëm

Fibrat e lehta dhe të ajrosshme në jastëk ju ndihmojnë të qëndroni më freskët gjatës, pa shkaktuar lagështi e cila shkakton rritjen e baktereve të dëmshme apo aroma të pakëndshme. Për më shumë higjienë dhe siguri, jastëku mund të lahet tërësisht në 60°C dhe thahet shpejt. Rekomandohet ta lani rregullisht për ta mbajtur më gjendje të mirë për një kohë më të gjatë.

Madhësi standarte

Jastëku My Comfort është në dispozicion në madhësi 50x60cm, pra, është i përshtatshëm për të gjithë këllëfët e jastëkëve me madhësi standarte 50x70cm.

Specifikat Teknike
Baza 100% polyester (Wellsleep® advanced microfibers)
Dimensionet 50x60cm
Linja Dormeo Comfort
Mbështjellësi 100% polyester
Pillow type klasike
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star