SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Batanije My Comfortable

Photo
Video

Shtoni ngrohtësi dhe rehati në shtratin tuaj, me batanijen e këndshme My Comfortable. Ka një dizajn minimalist në një material super të butë (fleece), në ngjyrat hiri ose rozë. Batanija my Comfortable kufizohet me një qepje tradicinale në ngjyrë kontraste, që i shton edhe më shumë elegancë. E përshtatshme për t’u përdorur gjatë gjumit, gjatë mbrëmjeve të freskëta në kopsht, në udhëtime apo kurdo që keni nevojë për ekstra ngrohtësi.

Batanije My Comfortable
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Shtoni ngrohtësi dhe rehati në shtratin tuaj, me batanijen e këndshme My Comfortable. Ka një dizajn minimalist në një material super të butë (fleece), në ngjyrat hiri ose rozë. Batanija my Comfortable kufizohet me një qepje tradicinale në ngjyrë kontraste, që i shton edhe më shumë elegancë. E përshtatshme për t’u përdorur gjatë gjumit, gjatë mbrëmjeve të freskëta në kopsht, në udhëtime apo kurdo që keni nevojë për ekstra ngrohtësi.

Më shumë
Përshkrimi

Një përqafim i ngorhtë, kurdo që keni nevojë

Në ditët dhe mbrëmjet e ftohta, kemi nevojë të mbështillemi nën një batanije të ngrohtë, sepse pos rehatisë dhe ngrohtësisë, na ndihmon edhe të relaksohemi.

Tash mund t’ia bëni dhuratën e përsosur vetes apo më të dashurve tuaj – një batanije të butë prej materiali Fleece. Në dispozicon në dy ngjyra të bukura (rozë dhe hiri), që i shtojnë elegancë çdo dhome.

Dizajn unik, me qepje tradicionale në skaje

Kjo batanije ka një dizajn modern minimalist, kurse skajet janë të kufizuara me një qepje tardicionale, për një pamje sa më unike.

Ana e lëmuar e batanijes ka një pamje më shkëlqyese, që të duket bukur edhe nëse përdoret si mbulesë në shtrat.

Batanija My Comfortable është e përshtatshme për t’u përdorur gjatë gjumit, gjatë mbrëmjeve të freskëta në kopsht, në udhëtime apo kurdo që keni nevojë për ekstra ngrohtësi.

Mirëmbajtja

Batanija My Comfortable ka madhësi 120x160cm dhe është në dispozicion në dy ngjyra: rozë dhe hiri. Për më shumë higjienë, mund të lahet në 30°C.

Specifikat Teknike
Linja Dormeo Essence
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star