SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Set Batanije & Jastëk Warm Hug Lux 2022

Photo
Video
-60%

Koleksioni Dormeo Warm Hug vjen me setin më luksoz për 10-vjetorin e këtij viti. Shijoni kombinimin perfekt të një batanijeje të ngrohtë, të butë, me teksturë të pasur, me një dizajn të kthyeshëm - lesh faux në njërën anë, kadife në anën tjetër - plus një jastëk të përshtatshëm që do të pëlqeni ta përqafoni. E disponueshme në katër ngjyra klasike dhe dy madhësi dhe lahet në 30°C. Një dhuratë praktike me dhjetëra përdorime.

Set Batanije & Jastëk Warm Hug Lux 2022

Çmimi i rregullt: 79,90 €


Çmimi special: 31,96 €

Stock: 1
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Koleksioni Dormeo Warm Hug vjen me setin më luksoz për 10-vjetorin e këtij viti. Shijoni kombinimin perfekt të një batanijeje të ngrohtë, të butë, me teksturë të pasur, me një dizajn të kthyeshëm - lesh faux në njërën anë, kadife në anën tjetër - plus një jastëk të përshtatshëm që do të pëlqeni ta përqafoni. E disponueshme në katër ngjyra klasike dhe dy madhësi dhe lahet në 30°C. Një dhuratë praktike me dhjetëra përdorime.

Më shumë
Përshkrimi

Tradita e dimrit të ngrohtë vazhdon

Koleksioni Dormeo Warm Hug ka mbajtur ngrohtë njerëzit për 10 vjet, me kombinimin e tij klasik të një batanije të ngrohtë e të rehatshme dhe një jastëk të mbushur me mikrofibra të buta Wellsleep®. Tani seti merr një pamje luksoz pikërisht në kohën e dimrit, duke e bërë atë ideal si një dhuratë për veten ose për më të dashurit tonë, duke e bërë shoqëruesin e përsosur për çokollatë të nxehtë dhe biskota!

 • Dormeo Warm Hug Lux Set 2022

  ari

 • Dormeo Warm Hug Lux Set 2022

  rozë e butë

 • Dormeo Warm Hug Lux Set 2022

  vjollcë

 • Dormeo Warm Hug Lux Set 2022

  hiri

Krijoni një shtëpi të rehatshme, më të ngrohtë dhe më relaksuese

Ndërsa ditët bëhen më të shkurtra dhe më të ftohta, ne të gjithë do të kalojmë më shumë kohë në shtëpi. Pra, është e rëndësishme të krijoni një mjedis të butë, qetësues dhe rehati që mund t'ju ndihmojë ju dhe familjen tuaj të relaksoheni, të relaksoheni dhe të shmangni bluzat e dimrit, duke ju lejuar të shfrytëzoni sa më shumë këtë periudhë të veçantë të vitit. Batanija bashk me jastëkun e butë dhe të përqafueshëm do ta bëjë menjëherë çdo kolltuk, divan apo shtrat më tërheqës, megjithatë ju shijoni mbrëmjet e gjata të dimrit.

Dormeo Warm Hug Lux Set 2022 

Dormeo Warm Hug Lux Set 2022

Ky është produkti më i mirë që kam blerë për veten dhe familjen time. Ne e përdorim atë gjatë gjithë vitit.
(Maja, Slloveni)

Tekstura të pasura dhe rehati ultra e butë, një batanije me dhjetëra përdorime

Ky set ekskluziv vjen me një batanije luksoze me një dizajn elegant të kthyeshëm dhe dy tekstura të pasura që do t'ju pëlqejë t'i shijoni. Njëra anë është një lesh faux prej pelushi, tjetra një kadife me kontrast, për dy pamje dhe ndjesi në një.

 • Përdoreni në divan kur shikoni TV ose lexoni një libër
 • Vendoseni në shtrat për pak më shumë ngrohtësi
 • Përdoreni si një mbulesë kudo që dëshironi
 • Mbulojeni veten kur shkoni për një shëtitje në kopsht
 • Mbajeni në makinë për udhëtime më luksoze ose përdorim gjatë ecjes ose kampingut
Dormeo Warm Hug Lux Set 2022 
Dormeo Warm Hug Lux Set 2022

90% e klientëve janë të kënaqur dhe shumë të kënaqur me Dormeo Warm Hug*
* Studio Moderna: Kërkime Marketingu & Analitikë. (nëntor 2020 – qershor 2022). CSAT - Rezultati i kënaqësisë së klientit, (n=1,356)

Zbuloni jastëkun më të përqafueshëm në botë

Sekreti i jastëkut tepër të përqafueshëm është mbushja e mikrofibrave Wellsleep®, siç përdoret në jastëkët me cilësi të lartë Dormeo. Këto japin një volum të lehtë dhe të ajrosur me një butësi të lehtë që ndihet mirë për ta mbajtur ose mbështetur kokën. Struktura unike e fibrave krijon xhepa ajri që e bëjnë jastëkun të marrë frymë dhe ndihmojnë në mbajtjen e tij të thatë, të freskët dhe higjienike. Mbulesa e jastëkut është e lëmuar nga njëra anë dhe ka një model gjeometrik modern nga ana tjetër, për një kontrast që duket dhe ndihet i mrekullueshëm.

Dormeo Warm Hug Lux Set 2022

Dhurata perfekte

Jepni një dhuratë që të gjithë do ta pëlqejnë, një përqafim të ngrohtë për t'ju treguar kujdes me kompletin më të mirë të batanijes dhe jastëkut për ta bërë çdo shtëpi më mikpritëse në këtë periudhë magjike të vitit. E disponueshme në katër ngjyra – rozë e butë, hiri, ari dhe vjollcë – dhe me dy madhësi batanije, 130x90cm dhe 200x200cm, ndërsa jastëku është 40x40cm. I gjithë kompleti lahet në 30°C.

Dormeo Warm Hug Lux Set 2022
Dormeo Warm Hug Lux Set 2022

Warm hug 10 vjet - Përfitimet e shëndetshme të përqafimeve

Lexoni më shumë

Specifikat Teknike
Linja Dormeo Essence
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star