SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Jorgan Siena

Photo
Video

Jorgani Siena është i butë, komod dhe lejon trupin tuaj të frymojë, në mënyrë që ju të ndiheni rehat gjatë gjithë natës. Mund ta përdorni gjatë gjithë vitit. Është ideal për njerëzit të cilët janë të prirur ndaj alergjive. Rekomandohet ta pastroni në lavatrice në temperaturë 60°C, sepse kjo temperaturë largon grimcat e pluhurit. Në dispozicion në këto madhësi: 140x200 cm, 160x200 cm, 200x200 cm, 200x220 cm.

Jorgan Siena
Stock: 2
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Jorgani Siena është i butë, komod dhe lejon trupin tuaj të frymojë, në mënyrë që ju të ndiheni rehat gjatë gjithë natës. Mund ta përdorni gjatë gjithë vitit. Është ideal për njerëzit të cilët janë të prirur ndaj alergjive. Rekomandohet ta pastroni në lavatrice në temperaturë 60°C, sepse kjo temperaturë largon grimcat e pluhurit. Në dispozicion në këto madhësi: 140x200 cm, 160x200 cm, 200x200 cm, 200x220 cm.

Më shumë
Përshkrimi

Ekuilibër në mes butësisë dhe ngrohtësisë

Jorgani Dormeo Siena është aq i butë sa që iu mundëson një gjumë të rehatshëm gjatë gjithë vitit. Është i krijuar nga materiale të avancuara që garantojnë qëndrueshmëri për një përdorim të gjatë dhe butësi për rehati makismale. Falë qepjes zig-zage, mbushja nuk do të dalë në qoshe. Po ashtu, me inkorporimin e fibrave të avancuara Wellsleep® në qepje, jorgani është edhe më i butë.

Jorgan të cilin mund ta përdorësh gjatë gjithë vitit

Mbushja e jorganit Siena është bërë nga mikrofibrat e avancuara (350 gsm) Wellsleep®, që e bëjnë këtë jorgan jashtëzakonisht të ajrosshëm dhe të butë. Struktura unike e këtyre mikrofibrave krijon hapësirë për ajrosje, duke i shtuar kështu më shumë volum jorganit dhe duke e bërë më të lehtë. Në këtë mënyrë është i përdorshëm gjatë gjithë vitit, madje edhe në muajt më të ngrohtë të verës.

Materiale cilësore për qëndrueshmëri

Mbulesa e jorganit është e krijuar nga mikrofibrat e Softdream, të cilat janë të forta, të qëndrueshme dhe thahen shpejt. Falë këtij materiali, jorgani nuk do ta ndryshojë formën, ngjyrën apo strukturën, dhe ju do të mund ta shijoni për një kohë të gjatë komoditetin që ofron.

Pastrohet dhe mirëmbahet lehtë

Jorgani Siena mund të pastrohet tërësisht në 60°C, temperaturë e cila largon grimcat e pluhurit. Pra, ju mund të flini të qetë: gjithmonë në një ambient të freskët dhe të pastër. Falë materialeve të avancuara, thahet lehtë, por sigurohuni që ta shkundni gjatë tharjes, në mënyrë që ta shmangni grumbullimin e mbushjes. Jorgani është në dispozicion në katër madhësi: 140 x 200 cm, 160 x 200 cm, 200 x 200 cm and 200 x 220 cm.

Specifikat Teknike
Dimensionet 140x200 cm; 160x200 cm; 200x200 cm; 200x220 cm
Filling 100% polyester (Wellsleep® advanced fibres)
Linja Dormeo Comfort
Mbështjellësi 100% polyester (softdream micro fibres)
Programi Dormeo gjumë
Sezoni gjithë vitin

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star