SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Set Batanije & Jastëk Warm Hug 2021 për fëmijë

Photo
Video

Dhurojani fëmijëve ndjesinë e një përqafimi të ngrohtë, përmes setit Warm Hug 2021! Seti përmban një jastëk të mbushur me fibra Wellsleep si dhe një batanije të ngrohtë. Në dispozicion në ngjyrë mente ose rozë, me një dizajn të lezetshëm të pinguinave dhe balonave. Batanija ka elemente që shkëlqejnë në errësirë, për një natë sa më magjike. Mund të lahen në rrobalarëse, në 30°C Me një set kaq të mrekullueshëm, loja dhe gjumi do të jenë edhe më të këndshme për fëmijët!

Set Batanije & Jastëk Warm Hug 2021 për fëmijë
Stock: 1
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Dhurojani fëmijëve ndjesinë e një përqafimi të ngrohtë, përmes setit Warm Hug 2021! Seti përmban një jastëk të mbushur me fibra Wellsleep si dhe një batanije të ngrohtë. Në dispozicion në ngjyrë mente ose rozë, me një dizajn të lezetshëm të pinguinave dhe balonave. Batanija ka elemente që shkëlqejnë në errësirë, për një natë sa më magjike. Mund të lahen në rrobalarëse, në 30°C Me një set kaq të mrekullueshëm, loja dhe gjumi do të jenë edhe më të këndshme për fëmijët!

Më shumë
Përshkrimi

Lojërat dhe gjumi do të jenë më të këndshme për fëmijët

Versioni i ri i setit Warm Hug për fëmijë, është dizajnuar posaçërisht për anëtarët më të vegjël të familjes sonë dhe është dhurata e përsosur për ta.

Një batanije e ngrohtë dhe një jastëk i butë janë ato që ju duhen fëmijëve gjatë ditëve të ftohta të dimrit. Qoftë për lojë apo për një sy gjumë – ky set është i përsosur, sepse i mbështjellë me butësi dhe ngrohtësi.

Seti Warm Hug 2021 për fëmijë

Një model tërheqës me elemente që shkëlqejnë

Seti është në dispozicion në dy ngjyra, rozë dhe mente, me një dizajn të lezetshëm me pinguinë, re dhe balona. Ky model i bukur i ndihmon fëmijët të flenë më lehtë dhe i frymëzon për ëndrra plot Aventura. Batanija ka elemente që shkëlqejnë në errësirë, në mënyrë që netët e fëmijëve tuaj të duken sa më magjike!

  • Seti Warm Hug 2021 për fëmijë
  • Seti Warm Hug 2021 për fëmijë

Batanije jashtëzakonisht e butë dhe e ngrohtë

  • Batanija me përmasa 130x190cm është punuar nga leshi i butë fleece, për të dhuruar një ngrohtësi të këndshme, të cilën fëmijët do ta adhurojnë.
  • E përsosur për t’u përdorur në divan, në shtrat apo gjatë udhëtimeve – sepse ditëve të ftohta të dimrit kemi nevojë për ekstra ngrohtësi.
  • Batanija ka dy kapëse, përmes së cilave mund ta mbani më lehtë të mbështjellur për trupi.
Seti Warm Hug 2021 për fëmijë

Jastëku më i dashur për të gjithë

Sekreti i jastëkut Warm Hug qëndron te mbushja me mikrofibra të avancuara Wellsleep® (i njejti material i përdorur në jastëkët më të shitur nga Dormeo).

  • I lehtë, i butë, i ngrohtë.
  • Me një strukturë unike që krijon xhepa ajri për më shumë vëllim dhe butësi.
  • Higjienik.

Jastëku ka madhësi 40x40cm. Si batanija, ashtu edhe jastëku mund të lahen në rrobalarëse në 30°C dhe thahen shpejt.

Seti Warm Hug 2021 për fëmijë
Specifikat Teknike
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star