SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Jorgan Comfy Relax

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-60%

Shijoni rehatinë & butësinë që ju ofron jorgani Comfy Relax, i punuar me fibra elastike të avancuara Wellsleep®. Kjo teknologji risi reagon ndaj trupit tuaj, për t’ju ofruar një natë plot gjumë të thellë & qetësues, si një përqafim i butë. Jorgani ka trajtime anti-bakteriale, anti-mikrobe & anti-pluhur për freski të plotë. Mund të lahet në rrobalarëse në 60° dhe është në dispozicion në dy madhësi.

Jorgan Comfy Relax

Çmimi i rregullt: Nga 49,90 € Nga


Çmimi special: Nga 19,90 € Nga

Më njoftoni kur produkti të arrijë përsëri në stok!

Më njoftoni kur produkti të arrijë përsëri në stok!

Shkruani e-mail adresën tuaj dhe ne do t'ju njoftojmë kur të sjellim sasi nga ky produkt.

*Fusha të detyrueshme

  • Shkruani e-mail adresën

Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
Më shumë

Shijoni rehatinë & butësinë që ju ofron jorgani Comfy Relax, i punuar me fibra elastike të avancuara Wellsleep®. Kjo teknologji risi reagon ndaj trupit tuaj, për t’ju ofruar një natë plot gjumë të thellë & qetësues, si një përqafim i butë. Jorgani ka trajtime anti-bakteriale, anti-mikrobe & anti-pluhur për freski të plotë. Mund të lahet në rrobalarëse në 60° dhe është në dispozicion në dy madhësi.

Më shumë
Përshkrimi

Përmirësoni cilësinë e gjumit me këtë jorgan risi dhe të rehatshëm

Sikurse edhe çarçafët, edhe jorganët duhet të ndërrohen kohë pas kohë, për të siguruar një ambient gjumi më të freskët. Zakonisht, jorgani rekomandohet të ndërrohet çdo dy vjet, e nëse po mendoni ta bëni një gjë të tillë, sigurohuni ta zgjedhni të duhurin. Jorgani Comfy Relax është i mbushur me fibra elastike memo të avancuara Wellsleep®, për t’ju siguruar gjumë të rehatshëm çdo natë.

Jorgan Comfy Relax

Pse është e rëndësishme ta zgjedhni jorganin e duhur?

Kur ne flemë në gjumë, trupi fillon të ftohet, andaj është e rëndësishme të mbulohemi me një jorgan që ju mban në temperaturën e duhur. Në këtë mënyrë, ju bëni gjumë të qetë dhe relaksues. Po ashtu, është e rëndësishme që jorgani të jetë i butë dhe i ajrosshëm, në mënyrë që t’ju ofrojë ndjesi relaksuese teksa flini.

Jorgan Comfy Relax

Fibrat elastike memo të avancuara Wellsleep®

Zemra e jorganit Comfy Relax është e mbushur me fibrat e reja Wellsleep®. Ky material i avancuar funksionon ngjashëm sikurse sfungjeri memory – i përshatet formës dhe presionit të trupit, për t’ju ofruar ndjesinë e një përqafimi të butë. Këto fibra kanë veti të shkëlqyera termike, absorbim minimal të lagështisë, ajrosje të shkëlqyer dhe janë rezistente ndaj njollave dhe mykut. Pra, të gjitha këto elemente e bëjnë këtë jorgan të përsosur!

Jorgan Comfy Relax

Qepje të veçantë dhe mbulesë të butë

Modeli me qepje klasike siguron një shpërndarje të barabartë të mbushjes së jorganit, me një vëllim që ju ofron ndjesi të këndshme dhe luksoze. Mbulesa e jorganit është e pasur me mikrofibra të cilat po ashtu ofrojnë ndjesi të butë ndaj lëkurës.

Jorgan Comfy Relax

Higjienë më e mirë për gjumë më të mirë

Jorgani ka trajtime anti-bakteriale, anti-mikrobe dhe anti-pluhur, për t’ju siguruar pastërti dhe freski të plotë. Pra, është i përshtatshëm sidomos pë rata që kanë lëkurë të ndjeshme apo vuajnë nga ndonjë alergji. Mund të lahet në rrobalarëse në 60° dhe është në dispozicion në dy madhësi: 140x200cm ose 200x200cm.

Jorgan Comfy Relax
Specifikat Teknike
Trajtim antibakterial Po
Dimensionet 140 x 200; 200 x 200
Filling 100% polyester (new technology Wellsleep® advanced memo elastic fibers)
Linja Dormeo Vitality
Mbështjellësi 100% polyester
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star