SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Jorgan & Jastëk Sleep&Inspire

100 100 1
SKU: 99-1000177833
Photo
Video
-50%

Jorgani dhe jastëku klasik Sleep&Inspire janë punuar sipas standarteve më të larta në Dormeo, për t’ju ofruar butësi dhe ngrohtësi gjatë gjumit. Jorgani dhe jastëku janë të mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep® për t’ju sjellur rehati luksoze në shtratin tuaj. Ky set është në dispozicion në dy ngjyra (hiri dhe pjeshkë) dhe dy dimensione:

 • Jorgan 140x200cm dhe një jastëk 50x70cm
 • Jorgan 200x200cm dhe dy jastëkë 50x70cm
 • Jorgan & Jastëk Sleep&Inspire

  Çmimi i rregullt: 59,90 €


  Çmimi special: 29,90 €

  Stock: 1
  Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  Telefono falas në: 0800 100 50
  Më shumë

  Jorgani dhe jastëku klasik Sleep&Inspire janë punuar sipas standarteve më të larta në Dormeo, për t’ju ofruar butësi dhe ngrohtësi gjatë gjumit. Jorgani dhe jastëku janë të mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep® për t’ju sjellur rehati luksoze në shtratin tuaj. Ky set është në dispozicion në dy ngjyra (hiri dhe pjeshkë) dhe dy dimensione:

 • Jorgan 140x200cm dhe një jastëk 50x70cm
 • Jorgan 200x200cm dhe dy jastëkë 50x70cm
 • Më shumë
  Përshkrimi

  Bëni gjumin e merituar

  Për gjumë të mirë, ju duhet një jastëk dhe jorgan i ajrosshëm, sikurse seti Sleep&Inspire. Shtoni rehati në shtratin tuaj, dhe krijojeni një ambient luksoz e të freskët për gjumë të rehatshëm dhe ëndrra të ëmbla.

  Jastëk më i mirë për shëndet më të mirë

  Një jastëk i ofron mbështetje kokës, qafës dhe shpinës, prandaj është e rëndësisshme ta zgjedhni jastëkun e duhur, i cili i ofron po ashtu mbështetjen e duhur shtyllës kurrizore. Ky jastëk është i mbushur me mikrofibra Wellsleep®, për t’ju ofruar butësi relaksuese dhe për t’ju mundësuar të zgjoheni të freskët. Jastëku është i dizajnuar për të gjitha pozitat e gjumit: anash, në shpinë ose bark. Njëra anë e jastëkut ka qepje katrore 3D, për t’ju ofruar ndjesinë e masazhit dhe ngrohtësisë. Kurse ana tjetër ka një material të lëmuar për t’i ofruar freski lëkurës.

  Një jorgan i butë dhe i ngrohtë

  Jorgani Sleep&Inspire është i mbushur me fibra Wellsleep®, dhe ka një mbushje e cila nuk grumbullohet por qëndron e shpërndarë në mënyrë të barabartë në xhepat e ajrit. Thuani lamtumirë jorganëve me gugna që ju bëjnë të ndiheni shumë ftohtë ose shumë nxehtë, dhe shijojeni relaksin e rehatinë me këtë jorgan klasik, të dizajnuar me teknologjinë më të re.

  Jorgan & Jastëk Sleep&Inspire

  Wellsleep® për rehati shtesë

  Jorgani dhe jastëku janë të mbushur me mikrofibra Wellsleep®, një material i mrekullueshëm që ka veti të shkëlqyera termale dhe absorbim minimal të lagështisë. Dizajni i veçantë krijon xhepa ajri që shtojnë volum shtesë dhe i japin jorganit e jastëkut më shumë butësi. Mikrofibrat Wellsleep janë të lehta dhe të ajrosshme, lahen në temperaturë 40°C, thahen shpejt dhe janë të qëndrueshme ndaj mykut.

  Efekti i ri melange, për një pamje tërheqëse

  Njëra anë e jastëkut dhe e jorganit ka efekt melange, me fibrat e ngjyrosura-kyrq, për të krijuar një pamje më të bukur. Jepni dhomës një pamje elegante me setin ngjyrë pjeshkë ose hiri.

  • Jorgan & Jastëk Sleep&Inspire
  • Jorgan & Jastëk Sleep&Inspire
  • Jorgan & Jastëk Sleep&Inspire
  • Jorgan & Jastëk Sleep&Inspire

  Dy madhësi dhe dy ngjyra

  Seti Sleep&Inspire me jorgan dhe jastëk vjen në dy ngjyra (hiri ose pjeshkë) dhe dy versione:

  • Një jorgan 140x200cm + një jastëk klasik 50x70cm
  • Një jorgan 200x200cm + dy jastëkë klasikë 50x70cm
  Specifikat Teknike
  Dimensionet 140x200cm duvet + 1 classic pillow 50x70cm; 200x200cm duvet + 2 classic pillows 50x70cm
  Filling Duvet:100% Wellsleep® fibers; Pillow: 100% Wellsleep® fibers
  Linja Dormeo Comfort
  Mbështjellësi Duvet: 100%polyester, Microfiber solid color with stone wash in disperse printed (mélange look); Pillow: 100% polyester Microfiber solid color with stone wash in disperse printed(mélange look)
  Programi Dormeo gjumë
  mund të lahet 40°C

  Vlerësimet e Konsumatorëve (1 Vlerësime)

  5

  1 vlerësime

  1 Produkte

  Si e vlerësoni këtë produkt? *

  1 1 Yll
  2 2 star
  3 3 star
  4 4 star
  5 5 star

  Lorena

  www.dormeo-ks.com

  Super
  Shume kualitet i mire dhe komfort per te fjetur ne ta.