SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Jorgan dyshtresor Bianca

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Ky jorgan i butë dhe i këndshëm mund të përdoret gjatë tërë vitit. Përbëhet nga dy pjesë: jorgani i trashë për pranverë dhe vjeshtë, jorgani i hollë për verë dhe të dy të kombinuar (ngjitur) për dimër. Kombinimi i mikrofibrave Wellsleep dhe sistemit AirX, siguron ajrosjen e duhur. I përshtatshëm për njerëz të prirur ndaj alergjive. Mund të lahet në 60°C.

Jorgan dyshtresor Bianca
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
Më shumë

Ky jorgan i butë dhe i këndshëm mund të përdoret gjatë tërë vitit. Përbëhet nga dy pjesë: jorgani i trashë për pranverë dhe vjeshtë, jorgani i hollë për verë dhe të dy të kombinuar (ngjitur) për dimër. Kombinimi i mikrofibrave Wellsleep dhe sistemit AirX, siguron ajrosjen e duhur. I përshtatshëm për njerëz të prirur ndaj alergjive. Mund të lahet në 60°C.

Më shumë
Përshkrimi

Një jorgan për katër stinët

Jorgani dyshtresor Bianca përbëhet nga dy jorgan, të cilët mund të përdoren bashkë apo ndaras:

  • Jorgani i hollë – për verë;
  • Jorgani i trashë – për pranverë dhe vjeshtë;
  • Të dy jorganët të kapur bashkë – për ditët e ftohta të dimrit.

Jorgan i butë, i ajrosshëm dhe i këndshëm

Jorgani Bianca është kombinimi perfekt i mikrofibrave të avancuara Wellsleep dhe sistemit Air, sepse siguron ajrosjen e duhur. Në këtë mënyrë, ky jorgan mundëson që trupi juaj të marrë frymë edhe përtej jorganit dhe të mos mbingrohet.

Mikrofibrat Wellsleep po ashtu i japin më shumë vëllim jorganit, duke e bërë të butë dhe të këndshëm.

Higjienik, për një ambient më të freskët gjumi

Pjesa e sipërme e jorganit është e trajtuar me tretmanin Silpure për veti anti-bakteriale, duke siguruar freski që zgjatë. Po ashtu, është shumë i përshtashëm për njerëzit që vuajnë nga ndonjë alergji apo janë të prirur ndaj alergjive, dhe kanë nevojë ta lajnë jorganin shpesh.

Jorgani Bianca mund të lahet deri në 60°C.

Në dispzicion në dy madhësi: 140x200cm dhe 200x200cm.

Zbuloni më shumë nga linja Bianca

Linja Bianca përmban edhe produkte tjera për gjumë. Kombinoni me jorganin dhe bëni gjumë sa më të rehatshëm:

Shtresë Bianca

Jastëk Bianca

Specifikat Teknike
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star