Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Jorgan dyshtresor Dream Catcher

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-65%

Jorgani dyshtresor Dream Catcher është një jorgan i butë dhe i ngrohtë, i cili mund të përdoret gjatë tërë vitit. Jorgani përmban dy shtresa: jorganin e hollë të cilin mund ta përdorni verës dhe jorganin e trashë për stinët më të ftohta. Për më shumë ngrohtësi gjatë dimrit, mund t’i kombinoni të dy shtresat e jorganit. Është i punuar me material pambuku dhe mund të lahet tërësisht në 30°C. I ajrosshëm dhe hipoalergjenik. Dimensioni: 200x200cm.

TopShop Outlet. Sasitë janë shumë të limituara!
Jorgan dyshtresor Dream Catcher

Çmimi i rregullt: 159,90 €


Çmimi special: 55,97 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Jorgani dyshtresor Dream Catcher është një jorgan i butë dhe i ngrohtë, i cili mund të përdoret gjatë tërë vitit. Jorgani përmban dy shtresa: jorganin e hollë të cilin mund ta përdorni verës dhe jorganin e trashë për stinët më të ftohta. Për më shumë ngrohtësi gjatë dimrit, mund t’i kombinoni të dy shtresat e jorganit. Është i punuar me material pambuku dhe mund të lahet tërësisht në 30°C. I ajrosshëm dhe hipoalergjenik. Dimensioni: 200x200cm.

Më shumë
Përshkrimi

Për të gjitha stinët

Ky jorgan cilësor ka dy shtresa, andaj mund të përdoret për të gjitha stinët - pra, gjatë tërë vitit.

  • Verë - përdoreni jorganin e hollë.
  • Pranverë dhe vjeshtë - përdoreni jorganin e trashë.
  • Dimër - kombinoni të dy shtresat për ngrohtësi maksimale.

Materiale cilësore

Jorgani është i punuar me materiale cilësore, në mënyrë që t’ju ofrojë butësi dhe ngrohtësi gjatë gjumit. Pambuku është material i qëndrueshëm dhe i përshtatshëm për lëkurë, po ashtu i ajrosshëm. Jorgani ka edhe sistemin AirX, i cili mundëson qarkullimin e ajrit dhe ju siguron një ambient gjumi më të pastër.

Struktura:
  • Materiali i jashtëm: 100% pambuk
  • Materiali i brendshëm: 100% poliester (Sistemi AirX)
  • Mbulesa e brendshme: material 100% polypropylene
  • Mbushja: 100% poliester (si fibra)

Mirëmbajtja

Jorgani mund të lahet tërësisht në temperaturë 30°C. Pas larjes, shkundeni mirë, në mënyrë që të mos grumbullohet mbushja në një vend. Para se ta përdorni, sigurohuni që është tharë tërësisht.

Specifikat Teknike
Linja Dormeo Vitality
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star