SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Jorgan Ethnic V2

Photo
Video
-50%

Një jorgan i mirë është thelbësor për gjumë të mirë. Andaj, Jorgani Ethnic është i pasur me plot cilësi për t’ju siguruar gjumë të rehatshëm. Ky jorgan është i mbushur me lesh natyral dhe mikrofibra të ajrosshme Wellsleep®, për t’ju mbajtur ngrohtë dhe freskët. Po ashtu, ka mbulesë 100% pambuk për rehati shtesë dhe freski. Jorgani është në dispozicion në dy madhësi të ndryshme: 140x200cm dhe 200x200cm dhe mund të lahet tërësisht në 40°C.

Festojmë 20 vite rehati me Dormeo!
Jorgan Ethnic V2

Çmimi i rregullt: 79,90 €


Çmimi special: 39,95 €

Stock: 2
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Një jorgan i mirë është thelbësor për gjumë të mirë. Andaj, Jorgani Ethnic është i pasur me plot cilësi për t’ju siguruar gjumë të rehatshëm. Ky jorgan është i mbushur me lesh natyral dhe mikrofibra të ajrosshme Wellsleep®, për t’ju mbajtur ngrohtë dhe freskët. Po ashtu, ka mbulesë 100% pambuk për rehati shtesë dhe freski. Jorgani është në dispozicion në dy madhësi të ndryshme: 140x200cm dhe 200x200cm dhe mund të lahet tërësisht në 40°C.

Më shumë
Përshkrimi

Kombinim i butësisë, ngrohtësisë dhe rehatisë

A doni që shtrati juaj të jetë sa më i rehatshëm dhe të bëni gjumë të mirë e të shëndetshëm? Atëherë mbulohuni me jorganin Ethnic, i cili është i butë, i ngrohtë dhe i rehatshëm. Me këtë jorgan, koha e gjumit do të jetë edhe më e këndshme.

Jorgan Ethnic V2

Mirëmbahet lehtë

Po ashtu, jorgani Ethnic rregullohet lehtë, mund të lahet në lavatriçe në temperaturë 40°C dhe thahet shpejt. Ky jorgan mirëmbahet lehtë, ju mbulon me ngrohtësi e butësi dhe i shton elegancë shtratit tuaj.

Jorgan Ethnic V2

Materiale cilësore për gjumë sa më cilësor

Jorgani i duhur duhet t’ju mbajë ngrohtë sipas nevojës, të jetë i butë, i ajrosshëm, dhe i punuar me materiale natyrale, jo-alergjike. Jorgani është i mbushur me lesh natyral (50%) dhe mikrofibra të avancuara Wellsleep® (50%), për t’ju ofruar rehati të plotë gjatë gjumit.

  • Leshi është material natyral, trandicional dhe i përshtatshëm, i cili e izolon trupin nga të ftohtit dhe të nxehtit. Në këtë mënyrë, ju ndihmon ta mbani temperaturën e trupit konstante, e cila është thelbësore për gjumë të thellë e të shëndetshëm.
  • Mikrofibrat Wellsleep® e bëjnë jorganin më të butë, më të lëmuar, më të ajrosshëm dhe më voluminoz. Ky material i mrekullueshëm po ashtu ka absorbim minimal të lagështisë dhe është më i qëndrueshëm ndaj njollave. Fibrat së bashku krijojnë xhepa ajri që i japin jorgani volum dhe butësi shtesë.
  • Pjesa e jashtme e jorganit është e punuar me pambuk 100% natyral, i cili është material i qëndrueshëm, jo-alergjik, mirëmbahet lehtë, i ajrosshëm, shumë i përshtatshëm për lëkurën dhe me veti të larta absorbimi.

Të tri materialet së bashku ju japin ngrohtësi, butësi dhe rehati të plotë, në mënyrë që ta bëni gjumin që e meritoni.

Jorgan Ethnic V2 Jorgan Ethnic V2

Zgjedhe jorganin e duhur

Ekspertët thonë se duhet ta ndërroni jorganin çdo 3 vjet, andaj nëse keni një jorgan të vjetër, tash e keni mundësinë ta zgjedhni të duhurin. Jorgani Ethnic lahet tërësisht, thahet shpejt, është i qëndrueshëm ndaj mykut, qëndron i freskët, prandaj edhe do të mund ta përdorni për një kohë të gjatë. Po ashtu, mbushja e këtij jorganit qëndron në vend, pra nuk shpërndahet dhe nuk formohen gunga.

Për shtratin tuaj dhe për stilin tuaj

Jorgani Ethnic është në dispozicion në dy madhësi: 140x200cm dhe 200x200cm. Po ashtu, si pjesë e koleksionit Ethnic, janë edhe disa sete çarçafësh dhe jastëkë të dizajnuara posaçërisht për këtë jorgan. Përjetojeni rehatinë e plotë në dhomën e gjumit!

Jorgan Ethnic V2
Jastëk klasik Ethnic

Shihni produktet tjera nga koleksioni Ethnic

Një jastëk i duhur ju ofron mbështetjen e duhur për kokë, qafë dhe shpinë, për t’ju siguruar gjumë të rehatshëm. Po ashtu, ndihmon në parandalimin e dhimbjes dhe ngrutësinë gjatë ditës. Prandaj, jastëku Ethnic është i mbushur me lesh natyral dhe mikrofibra të ajrosshme Wellsleep®, për t’ju ofruar butësi dhe rehati. Po ashtu, ka mbulesë 100% pambuk për rehati shtesë, freski dhe veti anti-alergjike.

Kliko këtu për më shumë info

Specifikat Teknike
Dimensionet 140x200 cm, 200x200 cm
Filling 50% wool, 50% polyester (Wellsleep advanced)
Linja Dormeo Vitality
Mbështjellësi 100% cotton
Programi Dormeo gjumë
mund të lahet 40°C

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star