SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Jorgan i hollë Black Diamond

Photo
Video

Shtoni më shumë stil dhe rehati shtratit tuaj, me jorganin e hollë Black Diamond. Jorgani është i mbushur me mikrofibra Wellsleep® për ndjesi të butë ndaj lëkurës. Po ashtu, është i pasur me trajtimin HeiQ Smart Temp, i cili ju ofron ngrohtësinë e duhur. Ideal për muajt e ngrohtë ose si jorgan shtesë gjatë dimrit. Në dispozicion në dy madhësi: 140x200 & 200x200cm.

Jorgan i hollë Black Diamond
Stock: 1
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Shtoni më shumë stil dhe rehati shtratit tuaj, me jorganin e hollë Black Diamond. Jorgani është i mbushur me mikrofibra Wellsleep® për ndjesi të butë ndaj lëkurës. Po ashtu, është i pasur me trajtimin HeiQ Smart Temp, i cili ju ofron ngrohtësinë e duhur. Ideal për muajt e ngrohtë ose si jorgan shtesë gjatë dimrit. Në dispozicion në dy madhësi: 140x200 & 200x200cm.

Më shumë
Përshkrimi

Luks me 5 yje në shtëpinë tuaj

Koleksioni ekskluziv Black Diamond përmban produkte luksoze dhe të rehatshme për dhomën e gjumit dhe shtëpinë në përgjithësi. Jorgani i ri kombinon stilin dhe teknologji cilësore, për të të sjellë më të mirën në dhomën tuaj. I përsosur si jorgan veror, ose jorgan shtesë gjatë ditëve të ftohta. Sillni luksin me 5 yje në dhomën tuaj, me produktet Black Diamond.

Pse është e rëndësishme ta zgjedhni jorganin e duhur?

Kur ne flemë, trupi ynë fillon të ftohet, andaj është e rëndësishme të mbulohemi me një jorgan që na ofron ngrohtësinë e duhur. Në këtë mënyrë, ne bëjmë gjumë të qetë dhe zgjohemi plot energji. Po ashtu është e rëndësisshme që jorgani të jetë i butë, i ajrosshëm, me vëllim dhe të ofrojë ndjesi relaksuese. Të gjitha këto cilësi i ka jorgani ynë i hollë Black Diamond, i cili është prodhuar duke u bazuar në përvojë shumëvjeçare të brendit Dormeo.

Mikrofibra Wellsleep® për ndjesi luksoze

Jorgani është i mbushur me mikrofibra Wellsleep®, një material i avancuar që mundëson ajrosje dhe ofron ndjesi të butë ndaj lëkurës.

  • veti të shkëlqyera termike dhe ndjesi të butë
  • ajorsje e shkëlqyer për më shumë rehati
  • absorbim minimal i lagështisë, rezistent ndaj njollave dhe mykut

Qepja sipas formave të diamantit siguron shpërndarje të barabartë të fibrave, e bën jorganin më të butë dhe më voluminoz.

Trajtim HeiQ Smart Temp

Mbulesa e jorganit është e pasur me trajtimin e mrekullueshëm HeiQ Smart Temp. Kjo teknologji bën që materiali ta dallojë temperaturën tuaj trupore dhe t’i përgjigjet nevojës së trupit tuaj, duke ju ofruar vetëm ngrohtësinë që ka nevojë. Kjo teknologji e mrekullueshme është ideale për produktet e shtratit, por gjithashtu përdoret edhe në rroba, duke filluar nga ato sportive e deri te veshjet më zyrtare.

Mirëmbahet lehtë

Jorgani mund të lahet tërësisht deri në 60° dhe thahet shpejt. Është në dispozicion në dy madhësi: 140x200 & 200x200cm.

Pjesë e koleksionit tonë ekskluziv

Ky jorgan është pjesë e linjës Black Diamond dhe ju mund ta kombinoni edhe me jastëkë, çarçafë, peshqirë, mbulesa dhe aksesorë të tjerë nga kjo linjë.

Specifikat Teknike
Linja Dormeo Vitality
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star