Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Festat e fundvitit

Festat e fundvitit

Fundvit plot dashni, në çdo shtëpi.

Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Seti Sieana Jorgan një shtresor dhe Jastëk Siena

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-70%

Seti Siena është një pako ekonomike për familjen tuaj. Jorgani mund të përdoret gjatë gjithë vitit. Jastëku është i përshtatshëm për të gjithë dhe siguron mbështetje të duhur. Është ideal për njerëzit që janë të prirur ndaj alergjive. Lahet në 60 °C, temperaturë që vret marimangat e pluhurit. Seti përbëhet nga jorgani 140x200 cm dhe 1 jastëk në formë klasike 50x70 cm.

Seti Sieana Jorgan një shtresor dhe Jastëk Siena

Çmimi i regullt: 144,90 €


Çmimi Special: 43,47 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Informata shtese
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Seti Siena është një pako ekonomike për familjen tuaj. Jorgani mund të përdoret gjatë gjithë vitit. Jastëku është i përshtatshëm për të gjithë dhe siguron mbështetje të duhur. Është ideal për njerëzit që janë të prirur ndaj alergjive. Lahet në 60 °C, temperaturë që vret marimangat e pluhurit. Seti përbëhet nga jorgani 140x200 cm dhe 1 jastëk në formë klasike 50x70 cm.

Më shumë
Detajet e Produktit

Jastëk dhe Jorgan për përkëdhelje ditore të butë dhe pa alergji

Dormeo jastëku Siena është i butë, ajrosës e ortopedik që ju ledhaton ju me freskinë dhe komforin e tij magjepsës. Është i mbushur me fibra Wellsleep® të cilët janë jashtëzakonisht të freskët dhe të qëndrueshëm.

Përkrah kokën tuaj gjatë gjumit si duke ruajtur formën dhe madhësinë e tij

Fleksibiliteti dhe vëllimi i fibrave Wellsleep® garanton gjumë të gjatë dhe pa-ndërprerje. Fibrat ruajnë vëllimin e tyre dhe garantojnë përkrahje të plotë gjatë gjithë natës, kështu që jasteku nuk ka nevojë për rregullim.

Jorgan Njështresor i butë për një gjumë të lehtë pa alergji dhe djersitje

Jorgani njeshtresor vetajrosës dhe i lehtë që ju përkëdhel me ngrohtësinë dhe komforit e tij. Është i mbushur me fibra Wellsleep®, ajroset jashtëzakonisht mirë, është i qëndrueshëm dhe ka veti si të jetë i mbushur me pupla.

Pra i ngjanë një jorgani klastik të mbushur me pupla:

 • Është i butë,
 • Ka veti ajrosëse të shkëlqyera dhe mban dyshekun tuaj të freskët,
 • Ka nxehtësi kofmore,
 • Nuk shkakton alergji!
 
Informata shtese

Rekomandohet për:

 • tërë familjen
 • çdonjërin që dëshiron jorgan sikur të ishte mbushur me pupla pate
 • ata që djersijnë pasi që jorgani ka veti të shkëlqyera freskuese
 • ata që vuajnë nga alergjitë pasi që bakteriet nuk akumulohen në fibrat Wellsleep®
 • dhomat të ngrohta mesatarisht
Specifikat Teknike
Madhësia e jastëkut 50x70 cm
Material polyester, wellsleep advanced microfibras
Programi Dormeo gjumë
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 1 Vlerësim(e)

5

1 vlerësime

1 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Fatmire bekteshi

www.delimano-ks.com

02/03/2017

Seti dormeo Siena
Un jam jashtzakonisht e kenaqur me ket produkt ,provojeni edhe ju dhe do te bindeni.

1 Produkte