SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Jorgan Lana Garden

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110049170 SKU: 110049170
Photo
Video

Jorgani Lana Garden do t’i shtojë shumë ngjyra e frymëzim dhomës së fëmijëve. Është i dizajnuar me motive kopshti: lule dhe flutura lloj-lloj ngjyrash, për t’i siguruar fëmijëve një ambient gjumi argëtues. Jorgani ka mbulesë prej pambuku dhe TENCEL™ LYOCELL, andaj është anti-alergjik. Po ashtu, është i mbushur me mikrofibra WELLSLEEP® për t’ju siguruar fëmijëve butësi dhe një rehati të papërshkruar. Ka përmasa 140x200cm, dy dizajne të mrekullueshme në secilën anë dhe mund të lahet në temperaturë 40°C.

Jorgan Lana Garden
Stock: 2
Koha e arritjes: 3 ditë pune
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Jorgani Lana Garden do t’i shtojë shumë ngjyra e frymëzim dhomës së fëmijëve. Është i dizajnuar me motive kopshti: lule dhe flutura lloj-lloj ngjyrash, për t’i siguruar fëmijëve një ambient gjumi argëtues. Jorgani ka mbulesë prej pambuku dhe TENCEL™ LYOCELL, andaj është anti-alergjik. Po ashtu, është i mbushur me mikrofibra WELLSLEEP® për t’ju siguruar fëmijëve butësi dhe një rehati të papërshkruar. Ka përmasa 140x200cm, dy dizajne të mrekullueshme në secilën anë dhe mund të lahet në temperaturë 40°C.

Më shumë
Përshkrimi

Jorgan i rehatshëm për gjumë të qetë

Ju e dini çka është më e mira për fëmijët tuaj, prandaj ofrojani mundësinë që të mbulohen me ngrohtësi dhe butësi gjatë tërë natës. Jorgani është i punuar me materiale cilësore, të cilat mund të lahen dhe po ashtu një dizajn të lezetshëm. Koha e gjumit kurrë s’ka qenë më argëtuese për fëmijët!

Gjumi është ilaçi më i mirë

Një gjumë i rehatshëm është i domosdoshëm për secilin, sidomos për mirëqenien e fëmijëve. Prandaj e kemi dizajnuar këtë jorgan me materiale cilësore - që fëmijët të flenë rehat gjatë natës dhe të zgjohen plot energji e lumturi të nesërmen.

Dizjan shumëngjyrësh për ëndrra të ëmbla

Njëra anë e jorganit ka një dizajn shumëngjyrësh me lule dhe flutura, për të sjellë ndjesi verore dhe gëzim në dhomën e fëmijëve. Ana tjetër ka një model klasik: prapavijë ngjyrë vjollcë me pika rozë. Ju mund t’ia ndërroni anën jorganit kohë pas kohe, për t’i dhënë shtratit një pamje të re dhe për t’i frymëzuar fëmijët për gjumë të qetë e ëndrra të ëmbla.

I gjithanshëm dhe praktik

Ky jorgan, me përmasa 140x200cm mund të lahet në lavatriçe në 40°C, është i përshtatshëm për dhomën e gjumit dhe jo vetëm! Merreni me vete në udhëtime, në mënyrë që fëmijët ta ndjejnë ngrohtësinë e shtëpisë kudo. Po ashtu, mund ta shtroni në dysheme, nëse fëmijët duan të luajnë. Është kaq praktik, sa mund ta mbani edhe në veturë në rast se fëmijët i zë gjumi gjatë ndonjë udhëtimi.

Jorgan Lana Garden

Cilësi që mund t’i besoni, rehati që mund ta ndjeni

Mbulesa e jorganit është punuar me materiale cilësore, për t’i siguruar rehati të plotë fëmijëve:

  • Materiale anti-alergjike & pambuk natyral i ajrosshëm - për t’i ofruar butësi lëkurës.
  • TENCEL™ LYOCELL - për butësi shtesë dhe termorregullim, për t’ju siguruar ambient gjumi të thatë dhe të freskët
  • Fibra natyrale Eukaliptus - të cilat e thithtin lagështinë dhe parandalojnë rritjen e baktereve.

Po ashtu, jorgani është i mbushur me mikrofibra WELLSLEEP®, andaj ka më shumë vëllim dhe butësi, për t’i ofruar rehati të papërshkruar

Jorgan Lana Garden

Pjesë e linjës sonë të re për gjumashët e vegjël :)

Produktet e linjës së re Lan & Lana sjellin rehatinë dhe ngrohtësinë e Dormeo-s për më të vegjlit tuaj. Janë punuar me materiale cilësore, dizajne të këndshme dhe shumë dashuri për gjumashët e vegjël. Ky koleksion, i cili përmban edhe jastëk, batanije dhe tepih, do t’i mahnitë fëmijët tuaj dhe do t’i frymëzojë për gjumë të qetë & ëndrra të ëmbla! Ju mund t'i kombinoni, t'ua bëni fëmijëve një dhuratë të paharruar!

  • Jorgan Lana Gardne
  • Jorgan Lana Garden
Specifikat Teknike
Filling advanced Wellsleep® micro-fibers
Mbështjellësi cotton fibres, Tencel™ Lyocell fibers
Programi Dormeo fëmijë

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star