SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Jorgan Onezip

Photo
Video

Ju prezentojmë jorganin Onezip, i dizajnuar për t’ju ofruar rehati & ngrohtësi gjatë gjumit. Ky jorgan ka zinxhirë të përshtatshëm që ju mundësojnë ta rregulloni sistemin AirX, pra ta rrisni ajrosjen brenda jorganit apo duke ja përshtatur nevojave tuaja. Është i punuar me fije viskoze bambuje si dhe është i mbushur me fibra të avancuara Wellsleep, të cilat rregullojnë lagështinë, zvogëlojnë rritjen e baktereve dhe ju mundësojnë gjumë të freskët. Në dispozicion në dy madhësi: 140x200cm dhe 200x200cm.

Jorgan Onezip
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Ju prezentojmë jorganin Onezip, i dizajnuar për t’ju ofruar rehati & ngrohtësi gjatë gjumit. Ky jorgan ka zinxhirë të përshtatshëm që ju mundësojnë ta rregulloni sistemin AirX, pra ta rrisni ajrosjen brenda jorganit apo duke ja përshtatur nevojave tuaja. Është i punuar me fije viskoze bambuje si dhe është i mbushur me fibra të avancuara Wellsleep, të cilat rregullojnë lagështinë, zvogëlojnë rritjen e baktereve dhe ju mundësojnë gjumë të freskët. Në dispozicion në dy madhësi: 140x200cm dhe 200x200cm.

Më shumë
Përshkrimi

Jorgan me zinxhirë të veçantë anësorë

Vetitë kryesore:
 • I punuar me fibra viskoze bambuje, për ta rregulluar lagështinë
 • I mbushur me fibra të avancuara Wellsleep® 
 • Me zinxhirë
 • Sistemi AirX për ajrosje më të mirë
 • Shirita sateni
 • Thurje me onde, për shpërndarje më të mirë të mbushjes
 • Dy madhësi:140x200cm & 200x200cm
 • Lahet tërësisht në 60°C dhe thahet shpejt
Dormeo Onezip Duvet Dormeo Onezip Duvet

Materialet dhe dizajni

Mikrofibra të avancuara Wellsleep®

Jorgani është i mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep®, të cilat sigurojnë që jorgani të jetë plotësisht i ajrosshëm. Po ashtu, falë këtyre materialeve, jorgani është shumë i butë. Struktura e veçantë e tij krijon ‘xhepa ajri’, të cilët i shtojnë më shumë volum jorganit. Po ashtu, edhe thurja është e pasur me fibra Wellsleep®, për t’i dhënë edhe më shumë volum jorganit.

Sistemi AirX

Qoshet e jorgani janë të rrethuara me materiale AirX, të cilat sigurojnë që në jorgan të qarkullojë ajri si duhet, të jetë i freskët dhe i thatë. Qoshet po ashtu kanë zinxhirë, përmes së cilëve mund ta rrisni sistemin e ajrosjes brenda jorganit.

Material me fije viskoze bambuje: 100% mënyrë e biodegradueshme për butësi

Fijet e bambusë njihen botërisht për qëndrueshmëri. Janë të buta dhe me veti thithëse, e rregullojnë temperaturën, andaj jorgani është i përshtatshëm për verë edhe për dimër. Po ashtu, falë këtyre fibrave, jorgani ju mundëson gjumë të thatë, të rehatshëm dhe të shëndetshëm. Jorgani është punuar me materiale miqësore ndaj mjedisit. 50% e mbushjes përbëhet nga viskoza, e cila e largon lagështinë dhe siguron freski gjatë tërë natës.

Dobitë kryesore të jorganit Onezip:
 • Ndihmon në zvogëlimin e rritjes së baktereve
 • Rregullon lagështinë
 • Siguron mjedis të thatë gjumi
 • Ka bazë me fibra natyrale
 • I rehatshëm dhe relaksues
 • Veti absorbuese
Dormeo Onezip Duvet

Ngrohtësi dhe rehati

Jorgani ka edhe shirita sateni me ngjyrë smeraldi të gjelbër në pjesët anësore.

Po ashtu, ka një thurje cilësore, e cila nuk lejon që mbushja e jorganit të grumbullohet në një vend. Pra, mbushja e jorganit është e shpërndarë në mënyrë të barabartë, në mënyrë që jorgani t’ju sigurojë ngrohtësi dhe rehati gjatë tërë natës.​

Specifikat Teknike
Dimensionet 140X200 cm; 200X200 cm
Karakteristika të tjera Top and bottom fabric: 100% polyester; Side fabric:100% polyester (Airmesh); Core: 50% viscose (bamboo cellulose), 50% polyester (Wellsleep® advanced)
Linja Dormeo Vitality
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star