SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Jorgan Whipstitch

Photo
Video
-50%

Rifreskoni shtratin me një jorgan të ri e me një dizajn klasik, dhe mbulohuni me butësi e ngrohtësi! Jorgani Whipstitch është i mbushur me fibra të lehtë, të ngrohta e të ajrosshme Wellsleep®. Po ashtu, ka qepje tradicionale në skaje dhe mbulesë prej pambuku. Në dispozicion në ngjyrat mente dhe vjollcë, si dhe madhësitë 140x200cm & 200x200cm. Mund të lahet në 40°C.

Jorgan Whipstitch

Çmimi i rregullt: Nga 59,90 € Nga


Çmimi special: Nga 29,95 € Nga

Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Rifreskoni shtratin me një jorgan të ri e me një dizajn klasik, dhe mbulohuni me butësi e ngrohtësi! Jorgani Whipstitch është i mbushur me fibra të lehtë, të ngrohta e të ajrosshme Wellsleep®. Po ashtu, ka qepje tradicionale në skaje dhe mbulesë prej pambuku. Në dispozicion në ngjyrat mente dhe vjollcë, si dhe madhësitë 140x200cm & 200x200cm. Mund të lahet në 40°C.

Më shumë
Përshkrimi

Rifreskoni shtratin tuaj me një jorgan cilësor

Sikurse të gjitha produktet e gjumit, edhe jorganët duhet të lahen rregullisht dhe rekomandohet të ndërrohet çdo dy vjet, për të siguruar një ambient sa më të pastër për fjetje.

Jorgani Whipstitch është zgjidhja perfekte për ta rifreskuar shtratin, sepse jo vetëm që sjellë rehati e ngrohtësi, por edhe elegancë.

I mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep® dhe me mbulesë prej pambuku, ky jorgan ju ofron butësinë dhe ngrohtësinë që ju duhet për gjumë të qetë.

Jorgan Whipstitch

Mbushje Wellsleep®, për butësi luksoze

 • Mbulesë prej pambuku, për ajrosje dhe butësi
 • Jorgani është i mbushur me mikrofibra Wellsleep®, për vëllim dhe butësi që do ta shijoni
 • Mikrofibrat Wellsleep® kanë veti të shkëlqyera termale, janë të ajrosshme dhe rezistente ndaj njollave dhe mykut.
Jorgan Whipstitch

2 ngjyra dhe 2 madhësi

Jorgani është në dispozcion në dy ngjyra:

 • Mente e freskët
 • Vjollcë romantike

Po ashtu, ka nuanca të ndryshme në secilën anë dhe qepje tradicionale në skaje.

Në dispozicion në dy madhësi: 140x200cm dhe 200x200cm.

Jorgan Whipstitch

Dizajn cilësor, që i mbijeton kohës

 • Jorgan Whipstitch

  Secila anë ka nuancë dhe strukturë të veçantë

 • Jorgan Whipstitch

  Skajet e jorganit kanë qepje tradicionale - Whipstitch

Zbuloni më shumë nga koleksioni Whipstitch

Përjetoni rehatinë dhe shtoni më shumë elegancë në shtëpi, duke zgjedhur edhe produkte tjera nga kjo linjë. Nga koleksioni Whipstitch mund të gjeni:

 • Batanije
 • Jorgan
 • Jastëk për gjumë
 • Jastëk dekorativ
 • Peshqir
Jorgan Whipstitch
Specifikat Teknike
Dimensionet 140x200 cm; 200x200 cm
Filling 100% polyester (Wellsleep® advanced microfibers)
Linja Dormeo Essence
Mbështjellësi 100% prewashed cotton
Programi Dormeo dhoma ndejës
mund të lahet 40°C

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star