Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

White Sales

White Sales - Zbritje deri në 60%

Nxito dhe përfito i pari nga OFERTAT MË TË MIRA!

deri -60%
 
[banner_timer]
 

Këllëf jastëku Essenso

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Këllëf për jastëk, 100% nga pambuku. Jo vetëm që është cilësor, por edhe i ofron shtratit tuaj një pamje elegante. Zgjedhni mes katër ngjyrave të bukura: e bardhë, e kaltër, bezhë ose vjollcë. Lahet në 60°C, temperaturë e cila asgjëson grimcat e pluhurit. Madhësia 50x70cm. Përshtatet edhe me jastëkët e madhësive 40x60cm ose 30x50cm.

Këllëf jastëku Essenso
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Këllëf për jastëk, 100% nga pambuku. Jo vetëm që është cilësor, por edhe i ofron shtratit tuaj një pamje elegante. Zgjedhni mes katër ngjyrave të bukura: e bardhë, e kaltër, bezhë ose vjollcë. Lahet në 60°C, temperaturë e cila asgjëson grimcat e pluhurit. Madhësia 50x70cm. Përshtatet edhe me jastëkët e madhësive 40x60cm ose 30x50cm.

Më shumë
Përshkrimi

Përshtaten me secilën dhomë

Ju mund të zgjedhni mes katër ngjyrave elegante: e bardhë e lehtë, ngjyrë qielli, bezhë dhe vjollë e lehtë. Këta këllëfë i shtojnë elegancë çdo dhome, por jo vetëm. Kanë një sipërfaqe të lëmuar dhe të butë, si dhe përshtaten me setet e mbulesave nga Dormeo.

Të butë

Të punuara nga pambuku saten, këta këllëfë do t'i shtojnë butësi çdo jastëku, për t'ju ofruar gjumë sa më të rehatshëm.

Mirëmbajtja

Lahen në temperaturë 60°C. Para se t'i përdorni, sigurohuni që janë tharë tërësisht.

Specifikat Teknike
Madhësia e jastëkut 40x60 cm, 50x70 cm
Material 100% cotton
Ngjyrat e disponueshme bright white, e hapur bezhë, e hapur kaltër, e hapur violet
Programi Dormeo dhoma ndejës
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Disa dyqane janë duke punuar me orar të shkurtuar!

Blej sigurt nga shtëpia!