SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

SHIJONI REHATINË & ELEGANCËN ME PRODUKTET UNIKE WHIPSTITCH

Ky koleksion është dizajnuar si një urëlidhëse mes së tashmes dhe të kaluarës. Përmban elemente tradicionale të ndërthurura në një dizajn modern, që do t’i zgjojë kujtimet e fëmijërisë dhe do të krijojë një rehati nostalgjike.

Batanije Whipstitch

Shiko produktin

BATANIJE WHIPSTITCH

Shijoni më shumë rehati dhe ngrohtësi, me këtë batanije super të butë. Ka një qepje tradicionale në skaje, njëra kanë ka teksturë pellushi kurse tjetra kadife. Në dispozicion në dy madhësi: 140x200cm dhe 200x200cm.

JORGAN DHE JASTËK WHIPSTITCH

Mënyra perfekte për të sjellur rehati ngrohtësi dhe elegancë në shtratin tuaj. Dizajni unik i jastëkut dhe jorganit gërsheton tradicionalen me materiale moderne dhe cilësore.

Jastëk klasik Whipstitch

Shiko produktin

Jorgan Whipstitch

Shiko produktin

Jastëk dekorativ Whipstitch

Shiko produktin

JASTËK DEKORATIV WHIPSTITCH

Shtoni më shumë rehati në karrige, divan dhe dysheme, me jastëkun Whipstitch. Me një dizajn unik që gërsheton elemente tradicionale dhe materiale moderne dhe cilësore, do t’i shtojë më shumë elegancë këndit tuaj të rehatisë.

PESHQIR WHIPSTITCH

Rifreskoni banjon dhe shijoni butësinë relaksuese pas një dushi freskues, me këtë peshqir 100% pambuk. Peshqiri Whipstitch është punuar nga pambuku natyral, andaj është i butë, i qëndrueshëm & absorbues.

Peshqir Whipstitch

Shiko produktin