Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Festat e fundvitit

Festat e fundvitit

Fundvit plot dashni, në çdo shtëpi.

Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Krevati Mammut

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Kornizë bashkëkohore për shtrat nga dërrasa e fortë lesoniti që mund ta montoni pa ndihmën e askujt. Ajo është në dispozicion tuaj në 4 ngjyra elegante që i përshtatet çdo dhome gjumi.

Krevati Mammut
Nga 219,90 € Nga
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Informata shtese
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Kornizë bashkëkohore për shtrat nga dërrasa e fortë lesoniti që mund ta montoni pa ndihmën e askujt. Ajo është në dispozicion tuaj në 4 ngjyra elegante që i përshtatet çdo dhome gjumi.

Më shumë
Detajet e Produktit

Orendi për shekullin 21: praktike, elegante dhe të thjeshta për ti montuar

Korniza e shtratit Mamut, me dizajnin e tij modern, ngjyra të zgjedhura dhe lehtësinë për ti montuar përmbushin të gjitha kushtet që jeta moderne i kërkon nga orenditë e shtëpisë. Nuk ka më vështirësi gjatë montimit dhe s’keni nevojë të prisni persona profesional për ti montuar, s’ka më kuti të rënda dhe as dizajnë të dal mode. Orenditë Dormeo janë të punuara për njerëzit modern që kërkojnë më të mirën në kohën më të shkurtër të mundshme dhe për një çmim shumë të arsyeshëm.

Informata shtese

E përshtatshme për:

  • të rinjtë që mobilojnë dhomën e tyre të gjumit për herë të parë
  • dashamirët e dizajnëve të thjeshta dhe të pastra
  • ata që dëshirojnë orendi të thjeshta të cilat koordinohen me rrethinën e tyre
  • ata që nuk dëshirojnë të shpenzojnë shumë kohë dhe energji kur lëvizin apo ndërrojnë orenditë e tyre
  • ata që dëshirojnë të marrin orendi funksionale të kualitetit të lartë me çmime të volitshme

Specifikat Teknike
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star