Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Rrip gjuri Dr. Levine's

Photo
Video

Rripi i gjurit Levine nga Wellneo është rrip me gomë magnetike, i dizajnuar për t’i ofruar mbështetje gjurit dhe për t’a zvogëluar ndjesinë e jorehatisë. Përmirëson fleksibilitetin e nyjeve dhe ju ofron mbështetje të plotë. Është punuar me materiale cilësore dhe ka mbyllje Velcro®.

Rrip gjuri Dr. Levine's
I disponueshëm tek prodhuesi. Na kontaktoni për kohën e arritjes
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Rripi i gjurit Levine nga Wellneo është rrip me gomë magnetike, i dizajnuar për t’i ofruar mbështetje gjurit dhe për t’a zvogëluar ndjesinë e jorehatisë. Përmirëson fleksibilitetin e nyjeve dhe ju ofron mbështetje të plotë. Është punuar me materiale cilësore dhe ka mbyllje Velcro®.

Më shumë

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star