Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Llampë shumëfunksionale Wake Up

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110040388 SKU: 110040388
Photo
Video
-67%

Zgjohuni në mënyrë më natyrale me llampën shumëfunksionale Wake Up. Kjo dritë ju mundëson të zgjoheni më lehtë, duke stimuluar një “lindje dielli” për mbi 30 minuta para se t’ju zgjojë butësisht. Ju mund të zgjedhni mes 6 tingujve të natyrës apo ta aktivizoni radion. Pos si alarm, mund të përdoret si llampë anësore shtrati. Ka 10 nivele ndriçmi në 7 ngjyra. Dimensionet: 170x170x93mm.

Llampë shumëfunksionale Wake Up

Çmimi i rregullt: 44,90 €


Çmimi special: 14,90 €

Koha e arritjes: 2-5 ditë
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Zgjohuni në mënyrë më natyrale me llampën shumëfunksionale Wake Up. Kjo dritë ju mundëson të zgjoheni më lehtë, duke stimuluar një “lindje dielli” për mbi 30 minuta para se t’ju zgjojë butësisht. Ju mund të zgjedhni mes 6 tingujve të natyrës apo ta aktivizoni radion. Pos si alarm, mund të përdoret si llampë anësore shtrati. Ka 10 nivele ndriçmi në 7 ngjyra. Dimensionet: 170x170x93mm.

Më shumë
Përshkrimi

Zgjohuni në mënyrë natyrale

Alarmët tradicionalë ju zgjojnë me zhurmë të lartë dhe të ashpër, dhe si rrjedhojë ju mund të zgjoheni të stresuar dhe të alarmuar. Por me llampën shumëfunksionale nga Dormeo, ju do të zgjoheni në mënyrë më natyrale, pa zhurma alarmuese. Në vend të tingujve të bezdisshëm, kjo llampë ju zgjon butësisht nga gjumi, duke e rritur gradualisht dritën në dhomë për një periudhë 30-minutëshe, duke imituar dritën e lindjes së diellit.

Llampë shumëfunksionale

Me qëllim që ta imitojë sa më mirë lindjen e diellit, llampa shumëfunksionale po ashtu është e pajisur me 6 tinguj si të natyrës – dhe ju mund ta zgjedhni atë që ju pëlqen, për t’ju zgjuar nga gjumi. Sikurse edhe drita, tingulli fillon butësisht dhe e shton volumin gradualisht, për t’ju zgjuar nga gjumi me lehtësi.

Llampa po ashtu mund të funksionojë edhe si radio, e cila përdoret lehtësisht. Në vend të dritës apo tingullit, ju mund të zgjoheni nga gjumi edhe me programin e preferuar – duke përdorur funksionin e radios.

Lindja e diellit dhe perëndimi i diellit

Kjo llampë ka opsionin për të krijuar një dritë e cila për një periudhë 30-minutëshe imiton dritën e lindjes së diellit, për t’ju zgjuar butësisht nga gjumi. Po ashtu, ka edhe opsionin që imiton dritën e perëndimit të diellit, për t’ju ndihmuar të flini më lehtë.

E lehtë për t’u përdorur

Pajisjet e ndryshme për alarmin e mëngjesit mund të jenë të vështira për t’u përdorur, por llampa Wake-Up përdoret shumë lehtë. Madje edhe fëmijët mund ta kurdisin alarmin dhe t’i caktojnë sipas dëshirës opsionet që ka llampa, sepse është dizajnuar për përdorim më të lehtë.

Një aksesor i çmuar në dhomën tuaj

Kjo llampë shumëfunksionale jo vetëm që do t’ju ndihmojë të zgjoheni më lehtë dhe më të relaksuar, por ka një dizajn të bukur që i shton më shumë elegancë dhomës suaj. Funksionon me bateri AAA (bateritë nuk përfshihen në paketim).

Specifikat Teknike
Karakteristika të tjera Voltage: 5V; Frequency: 50-60 Hz; Power: 4,5 - 5 W
Material ABS, PC
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star