SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Lodër Meo

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110024457 SKU: 110024457
Photo
Video

Pothuajse çdo fëmijë e dëshiron një lodër të butë, të lezetshme dhe argëtuese. Andaj, ju prezentojmë MEO-n, i cili është gati të bëhet miku i fëmijëve gjatë kohës së gjumit! Kjo lodër ka formën e deles dhe është e punuar me materiale të buta, të sigurta për fëmijët dhe po ashtu materiale që mund të lahen me dorë. MEO është shoqëruesi i përsosur për gjumë, lojë dhe jo vetëm.

10% EXTRA zbritje është aplikuar në çmimin e Club5.
Club5 oferta vlen vetëm edhe
Lodër Meo
9,90 €
Koha e arritjes: 3 ditë pune
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Pothuajse çdo fëmijë e dëshiron një lodër të butë, të lezetshme dhe argëtuese. Andaj, ju prezentojmë MEO-n, i cili është gati të bëhet miku i fëmijëve gjatë kohës së gjumit! Kjo lodër ka formën e deles dhe është e punuar me materiale të buta, të sigurta për fëmijët dhe po ashtu materiale që mund të lahen me dorë. MEO është shoqëruesi i përsosur për gjumë, lojë dhe jo vetëm.

Më shumë
Përshkrimi

Për gjumë të qetë & ëndrra të ëmbla

I dizajnuar në formë të deles, MEO është më shumë se sa një lodër. është miku i ri për fëmijë, e madje edhe për të rritur, për t’i bërë netët tuaja më të qeta e më argëtuese.

Si fytyra e re e Dormeo-s, MEO përfaqëson cilësi, rehati dhe relaks. A jeni gati ta ndani shtratin dhe ëndrrat e natës me delen MEO? :)

Miku më i këndshëm i gjumit

A ju kujtohet lodra e preferuar me të cilin flinit bashkë dhe ndiheshit më të sigurtë, si fëmijë? A do të donit t’ia ofronit edhe fëmijëve tuaj një ndjesi të tillë, me një lodër argëtuese? Atëherë njihuni me delen MEO - një lodër e butë dhe e këndshme - gati për ta shoqëruar çdo fëmijë gjatë kohës së gjumit dhe jo vetëm.

Kudo vete, MEO-n me vete

MEO shfaqë një buzëqeshje hokatare apo gazmore, që ju kujton momentin kur tregoni ndonjë shaka interesante apo mësoni diçka të re. Me një trup të butë, këmbë të përkulshme dhe mbulesë prej materialit të gëzofit, kjo dele lodër është shumë e lezetshme dhe argëtuese. Flini rehat në përqafimin e ngrohtë e të butë të MEO-s dhe merreni me vete kudo që shkoni, sepse MEO ju sjellë vetëm argëtim.

Dhuratë e përsosur 

Me një dizajn elegant dhe materiale cilësore, MEO do të bëhet lodra e preferuar e çdo fëmije. Për më tepër, është lodër e qëndrueshme dhe është punuar me materiale që mund të lahen më dorë. MEO është dhuratë e përsosur për secilin - duke filluar nga bebet e deri te të rriturit, sepse të gjithë e meritojnë një shoqërues agëtues gjatë fjetjes!

 

Specifikat Teknike
Material polyester

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star