SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Maskë gjumi

Photo
Video

A doni t’ju zërë gjumi më shpejt, të bëni gjumë më të thellë dhe më të mirë? Kjo maskë gjumi elegante është zgjidhje praktike për ju! Është e punuar nga materiali i butë si mëndafsh dhe ka rripa elastikë, andaj është e rehatshme për kokën tuaj. E përshtatshme për ata që ju pengon drita kur flenë, për personat që e ndajnë dhomën me dikë tjetër, për udhëtime dhe jo vetëm. Flini më shpejt e më lehtë me maskën e gjumit Dormeo!

Maskë gjumi
Stock: 3
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

A doni t’ju zërë gjumi më shpejt, të bëni gjumë më të thellë dhe më të mirë? Kjo maskë gjumi elegante është zgjidhje praktike për ju! Është e punuar nga materiali i butë si mëndafsh dhe ka rripa elastikë, andaj është e rehatshme për kokën tuaj. E përshtatshme për ata që ju pengon drita kur flenë, për personat që e ndajnë dhomën me dikë tjetër, për udhëtime dhe jo vetëm. Flini më shpejt e më lehtë me maskën e gjumit Dormeo!

Më shumë
Përshkrimi

Maska ON, dritat OFF – për gjumë sa më të mirë!

Zakonisht njerëzit pëlqejnë të flenë në errësorë, por jeta moderne është e rrethuar nga dritat, ekranet dhe elemente të tjera që mund të na mbajnë zgjuar. Por edhe nëse flini në një ambient ku ka dritë, me këtë maskë gjumi lehtësisht mund ta bllokoni dritën për vete! Flini më shpejt, më thellë e më mirë, me këtë maskë të butë që ofron një ndjesi ledhatuese për qepallat tuaja.

Maskë gjumi

Benefitet e të fjeturit në errësirë të plotë

Mbulimi i syve për të arritur ndjesinë e të qenurit në errësirë të plotë (pavarësisht a është ditë a natë), është një mënyrë e shpejtë dhe efektive për ta rritur nivelin e melatoninës. Melatonina është hormon që rregullon ciklin e gjumit, dhe në këtë mënyrë, maska ju ndihmon të bëni gjumë më të thellë e më të shëndetshëm. Duke fjetur mirë, ju po ashtu zgjoheni plot energji.

Maskë gjumi

Një zgjidhje e thjeshtë që mund ta përdorni kudo

Kjo maskë gjumi përbën një zgjidhje mjaft praktike dhe ekonomike për ata që duan të bëjnë gjumë më të thellë dhe më relaksues, pa u penguar nga dritat përreth. Lehtësisht mund ta merrni me vete kudo që shkoni, qoftë për gjumë më të gjatë apo një sy gjumë kur udhëtoni. Në dispozicion në ngjyrë të kaltër!

 • Maskë gjumi

  Gjumë gjatë natës

 • Maskë gjumi

  Udhëtime

 • Maskë gjumi

  Një sy gjumë

 • Maskë gjumi

  Ndërrimi i natës

Praktike për të gjithë, kjo maskë është dhuratë perfekte

Personat që kanë probleme kronike, t’i vërejnë menjëherë benefitet e kësaj maske. Por jo vetëm… kjo maskë është e dobishme për krejt ata që duan të bëjnë gjumë relaksues. Bëjani dhuratë vetes apo më të dashurve tuaj, si një rikujtim dhe kontribut për gjumë sa më të shëndetshëm.

 • Përdoreni për një sy gjumë sa herë që keni nevojë, në çdo kohë të ditës.
 • E përsosur për ata që punojnë në ndërrimin e natës dhe ju duhet të flenë gjatë ditës – bllokoni dritën me këtë maskë të butë dhe të lehtë.
 • E përshtatshme për ata që e ndajnë dhomën me dikë: ju mund të flini rehat në errësirë me këtë maskë, ndërkohë që personi tjetër mund të vazhdojë të lexojë me dritë ndezur.
 • Përdoreni kur udhëtoni me autobus apo aeroplan, që të bëni gjumë më të qetë.
Informata shtesë

Info shtesë:

 • Materiali: 100% poliestër
 • Mund të lahet në: 30°C
 • Ngjyra në dispozicion: E kaltër
 • Dimensionet: 8cmx19.5cm
Specifikat Teknike
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star