SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Maskë gjumi Emotion Owl

Photo
Video

Duke bllokuar dritën gjatë natës, ju ndihmon ta relaksoni mendjen dhe të bëni gjumë më të thellë e më të shëndetshëm. Andaj, ndihmoni të vegjlit tuaj të flenë më mirë kudo që janë, me një maskë gjumi argëtuese që do ta pëlqejnë shumë. Kjo maskë gjumi është punuar me materiale të buta, që të mos e irritojë lëkurën. Ka një shirit elastik që të mos rrëshqasë nga koka dhe ka dizajn inspiruar nga familja e bufëve ekspresivë – Emotion Owls! Kjo maskë duhet të lahet me dorë.

Maskë gjumi Emotion Owl
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Duke bllokuar dritën gjatë natës, ju ndihmon ta relaksoni mendjen dhe të bëni gjumë më të thellë e më të shëndetshëm. Andaj, ndihmoni të vegjlit tuaj të flenë më mirë kudo që janë, me një maskë gjumi argëtuese që do ta pëlqejnë shumë. Kjo maskë gjumi është punuar me materiale të buta, që të mos e irritojë lëkurën. Ka një shirit elastik që të mos rrëshqasë nga koka dhe ka dizajn inspiruar nga familja e bufëve ekspresivë – Emotion Owls! Kjo maskë duhet të lahet me dorë.

Më shumë
Përshkrimi

Flini më mirë, me më pak shpërqendrime

Në një botë ideale, ne do të donim të flinim apo të bënim një sy gjumë në një vend të qetë, të errët dhe të rehatshëm, ku është lehtë të relaksohesh dhe të zhytesh në ëndrra të ëmbla. Në realitet, ne shpesh flemë në kushte larg ideales. Një nga problemet është ekspozimi i madh ndaj dritës, e cila mund të ndikojë edhe kur jemi symbyllur dhe të na lë zgjuar. Ky problem bëhet edhe më serioz kur vjen pun ate fëmijët, sepse ata kanë nevojë për më shumë gjumë, në kohë dhe vende të ndryshme. Prandaj Dormeo ka krijuar një maskë gjumi posaçërisht për fëmijët.

Maskë gjumi Emotion Owl

Një dizajn unik, që fëmijët do ta pëlqejnë shumë

Kjo maskë gjumi ka një dizajn ekskluziv, që përmban fytyrat prej pellushi të bufëve ekspresivë dhe është në dispozicion në ngjyrat: bardhë, verdhë, rozë dhe kaltër. Fëmijët e vegjël do të kenë shumë dëshirë t’i vendosin, kurse ju do ta shijoni edhe më shumë këtë pamje të këndshme të tyre.

Maskë gjumi Emotion Owl

Materiale të buta për ëndrra të ëmbla

Maskat e gjumit vendosen në fytyrë, prandaj kemi përzgjedhur materiale të buta e të këndshme ndaj lëkurës. Pjesa që prekë sytë është e punuar prej leshi (fleece) ultra të butë dhe të lëmuar, për një ndjesi qetësuese e cila nuk shkaton irritim apo kruajtje. Për ta vendosur në kokë, maska ka një rrip elastik të rehatshëm. Maska duhet të lahet me dorë.

  • Maskë gjumi Emotion Owl
  • Maskë gjumi Emotion Owl
  • Maskë gjumi Emotion Owl
  • Maskë gjumi Emotion Owl

Për shumë përdorime, në shtëpi dhe jashtë saj

Përderisa kjo maskë e gjumit është perfekte për oraret e zakonshme të gjumit, është mirë ta mbani një të tillë për dremitje të improvizuara ose kur një fëmijë i pak qetësi dhe dhe argëtim. E përshtatshme për ta marrë me vete gjatë udhëtimeve me veturë, autobus apo avion, që të vegjlit tuaj të jenë gati çdo herë për një sy gjumë.

  • Maskë gjumi Emotion Owl
  • Maskë gjumi Emotion Owl
Specifikat Teknike
Linja Dormeo Trends
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star