SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Mbrojtës dysheku Renew Natura

Photo
Video
-58%

Mbrojtësi i dyshekut Renew Natura është çarçafi i përsosur për të mbrojtur dyshekun apo shtresën. Është i pasur me trajtim Essential™, prandaj ka veti antibakteriale, anti-këpurdhave grimcave të pluhurit. Sipërfaqja e butë dhe e rehatshme e mbrojtësit është e punuar me materiale Tencel™ Lyocell. Është i përshtatshëm për dyshekë me lartësi deri në 27cm. Ka veti rezistente ndaj ujit dhe njollave. Lahet në lavatriçe në temperaturë 40°C.

Mbrojtës dysheku Renew Natura

Çmimi i rregullt: Nga 39,90 € Nga


Çmimi special: Nga 16,90 € Nga

Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Mbrojtësi i dyshekut Renew Natura është çarçafi i përsosur për të mbrojtur dyshekun apo shtresën. Është i pasur me trajtim Essential™, prandaj ka veti antibakteriale, anti-këpurdhave grimcave të pluhurit. Sipërfaqja e butë dhe e rehatshme e mbrojtësit është e punuar me materiale Tencel™ Lyocell. Është i përshtatshëm për dyshekë me lartësi deri në 27cm. Ka veti rezistente ndaj ujit dhe njollave. Lahet në lavatriçe në temperaturë 40°C.

Më shumë
Përshkrimi

Shton jetëgjatësinë e dyshekut apo shtresës

Çdo dyshek apo shtresë ka nevojë për mbrojtje nga alergjenët, grimcat e pluhurit, lëngjet, njollat, të cilat jo vetëm që e dëmtojnë shëndetin tuaj, por edhe dyshekun. Prandaj, mbrojtësi Renew Natura e mbron dyshekun tuaj dhe ia shton jetëgjatësinë. Për më tepër, ju ofron rehati shtesë.

Materiale natyrale për dobi shtesë

Sipërfaqja e mbrojtësit është e punuar me materiale Tencel™ Lyocell dhe poliester. Poliesteri i siguron qëndrueshmëri dhe mirëmbajtje më të lehtë, kurse fibrat Tencel™ Lyocell janë për të mbrojtur dyshekun nga bakteret, kërpudhat dhe grimcat e pluhurit. Po ashtu, dysheku është i pasur me trajtimin Essential™, për t’ju siguruar sipërfaqe të pastër gjatë gjumit.

Ekologjik dhe biodegradues

Ky mbrojtës dysheku është punuar me materiale miqësore ndaj mjedisit. Përpos fibrave Tencel™ Lyocell të cilat janë 100% biodegraduese (që nuk e ndotin ambientin), po ashtu është i certifikuar me trajtimin OKO TEX 100.

I qëndrueshëm ndaj ujit

Mbrojtësi ka një membranë TPU, me veti rezistente ndaj ujit. Po ashtu, është i butë, ka një model të bukur, dhe nuk keni nevojë të përdorni çarçaf.

I përshtatshëm thuajse për çdo dyshek

Mbrojtësi vjen në dimensione të ndryshme dhe është i përshatshëm për dyshekët me lartësi deri në 27cm. Mund të lahet në lavatriçe në temperaturë 40°C. Trajtimi anti-bakterial zgjatë deri në 30 larje, kurse trajtimi anti-grimcave të pluhurit deri në 7-10 larje.

Specifikat Teknike
Linja Dormeo Vitality
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star