SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Set i peshave MeMove

Photo
Video

Ky set peshash përmban dy pesha dore të veshura me neoprene, për ushtrime në shtëpi apo fitnes. Këto pesha neoprene nga seti MeMove janë ideale për ushtrime gjatë ecjes, ushtrime në grup, forcimin e muskujve, lehtësimin e stresit, terapi fizike dhe jo vetëm. Seti zë pak vend, mund t’i vendosni thuajse kudo dhe është i përsosur për ushtrimet tuaja në shtëpi apo palestër.

Set i peshave MeMove
Stock: 1
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Ky set peshash përmban dy pesha dore të veshura me neoprene, për ushtrime në shtëpi apo fitnes. Këto pesha neoprene nga seti MeMove janë ideale për ushtrime gjatë ecjes, ushtrime në grup, forcimin e muskujve, lehtësimin e stresit, terapi fizike dhe jo vetëm. Seti zë pak vend, mund t’i vendosni thuajse kudo dhe është i përsosur për ushtrimet tuaja në shtëpi apo palestër.

Më shumë
Përshkrimi

Pse duhet ta keni setin e peshave MeMove?

Peshat ju ndihmojnë të ndërtoni forcë muskulore në përgjithësi dhe mund të përdoren për një gamë të gjerë ushtrimesh, për të targetuar grupe të ndryshme muskujsh. Cfarëdo pjese që doni ta forconi apo formësoni, mund të zgjedhni lloje të ndryshme ushtrimesh për ta arritur qëllimin. Dhe ky set i peshve nga MeMove do t’ju ndihmojë.

Dizajni i setit të peshave MeMove

Peshat kanë veshje të qëndrueshme neoprene, kapen lehtë dhe kanë sipëfaqe jo-rrëshiqtëse, andaj s’keni pse të brengoseni se do t’ju bien nga dora për shkak të djersitjes. Pastrohen shumë lehtë. Veshja neoprene është punuar nga hekuri i fortë, andaj është e qëndrueshme dhe pa aroma kimikatesh. Seti është në dispozicion në masa të ndryshme: 1kg, 2kg dhe 3kg.

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star