SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Blloqe MeMove për yoga (2 copë) Wellneo

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110067822 SKU: 110067822
Photo
Video
-50%

Këto blloqe për yoga janë projektuar që t’ju mundësojnë t’i performoni edhe pozitat në yoga që kërkojnë më shumë përpjekje. Blloqet MeMove janë perfekte për të rritur lëvizhmërinë tuaj, teksa në të njejtën kohë ju lejojnë t’i zgjeroni, mbështesni dhe thelloni zgjatjet. Ushtroni yoga si një profesionist, me këto blloqe të punuar me sfungjer EVA. Dimensionet: gjatësia 23cm, gjerësia 15.5cm dhe lartësia 7.5cm.

Momente magjike me oferta festive!
Blloqe MeMove për yoga (2 copë) Wellneo

Çmimi i rregullt: 12,90 €


Çmimi special: 6,45 €

Stock: 3
Koha e arritjes: 3 ditë pune
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Këto blloqe për yoga janë projektuar që t’ju mundësojnë t’i performoni edhe pozitat në yoga që kërkojnë më shumë përpjekje. Blloqet MeMove janë perfekte për të rritur lëvizhmërinë tuaj, teksa në të njejtën kohë ju lejojnë t’i zgjeroni, mbështesni dhe thelloni zgjatjet. Ushtroni yoga si një profesionist, me këto blloqe të punuar me sfungjer EVA. Dimensionet: gjatësia 23cm, gjerësia 15.5cm dhe lartësia 7.5cm.

Më shumë
Përshkrimi

Super ekuilibër me blloqet MeMove.

Pse duhet t’i zgjedhni blloqet MeMove?

Këto blloqe janë shumë praktike dhe të përshatshme për çdo lloj ushtrim në yoga, qoftë në shtëpi apo jashtë. Ju mund t’i përdorni për t’i ekuilibruar pozitat e ndryshme në yoga.

Ushtroni si një profesionist, edhe nëse jeni fillestar në yoga

Forma e tyre i bënë të përshatshme për ushtrues fillestarë, mesatarë dhe profesionistë të yoga-s. Këto blloqe shtojnë më shumë siguri gjatë pozitave të avancuara në joga dhe ju mundësojnë t’i kryeni këto ushtrime më lehtë dhe më shpejt.

Materialet dhe dimensionet 

Këto blloqe janë punuar me sfungjer EVA me densitet të lartë, me një sipërfaqe jo-rrëshqitëse. Kanë këto dimensione:

  • Gjatësia: 23cm
  • Gjerësia: 15.5cm
  • Lartësia: 7.5cm

Peshojnë vetëm 100g, andaj lehtësisht mund t’i merrni me vete kudo që ju duhet.

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star