Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

MultiFresh 5në1 Delimano

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110047514 SKU: 110047514
SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-67%

MultiFresh është ekstraktues risi, i cili parandalon oksidimin dhe ruan më shumë vitamina dhe minerale të ushqimeve. Në këtë mënyrë ju mundëson të ushqeheni shëndetshëm dhe ta forconi sistemin imunitar. MultiFresh është pajisje 5në1 dhe mund të përdoret si: ekstraktues i zakonshëm, ekstraktues me vakum, pajisje për mbyllje me vakum, pajisje për zierje të supës dhe bluarës.

MultiFresh 5në1 Delimano

Çmimi i rregullt: 149,90 €


Çmimi special: 49,92 €

Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
Më shumë

MultiFresh është ekstraktues risi, i cili parandalon oksidimin dhe ruan më shumë vitamina dhe minerale të ushqimeve. Në këtë mënyrë ju mundëson të ushqeheni shëndetshëm dhe ta forconi sistemin imunitar. MultiFresh është pajisje 5në1 dhe mund të përdoret si: ekstraktues i zakonshëm, ekstraktues me vakum, pajisje për mbyllje me vakum, pajisje për zierje të supës dhe bluarës.

Më shumë
Përshkrimi

Ruaj vitaminat e ushqimit dhe forco sistemin imunitar

Ushqimi është ilaç i natyrës. Është themeli për një jetesë të shëndetshme. Një dietë e cila përmban mjaftueshëm perime, fruta dhe fara të freskëta siguron vlerat ushqyese thelbësore për trupin tonë. Është vërtetuar se njerëzit që konsumojnë ushqime me më shumë vlera ushqyese, kanë imunitet më të mirë. Ushqimi i shëndetshëm po ashtu përmirëson funksionimin e imunitetit dhe zvogëlon rrezikut e infeksionit. E përgatitja e ushqimeve të shëndetshme është shumë e thjeshtë me MultiFresh. Fillo ushqehu shëndetshëm dhe forcoje imunitetin.

Multifresh 5në1

Vitamina që forcojnë imunitetin

Konsumimi i vitaminave dhe mineraleve është një mënyrë efektive për ta parandaluar ftohjen e zakonshme dhe për t'i pakësuar infeksionet e traktit respirator.
Testet e shkencëtarëve kanë vërtetuar se niveli i vitaminave, mineraleve dhe nutrientëve të tjerë mbetet në smoothiet e përgatitur me MultiFresh. Krahasuar me ndonjë ekstraktues të zakonshëm, smoothiet e MultiFresh kanë 38% më shumë vitaminë A, 114% më shumë vitaminë E dhe 27% më shumë vitaminë C*.

 • Pas 48 orësh, smoothiet MultiFresh përmbajnë 114% më shumë vitaminë E, 27% më shumë vitaminë C dhe 38% më shumë β-karoten (e gjetur në vitaminë A).
Multifresh 5në1

Seti MultiFresh përmban:

 1. Njësi bazë me fuqi 800W dhe 25.000 RrPM
 2. Ibrik 1200ml për zierje
 3. Gotë 700ml për ekstraktim me valvulë vakumi
 4. 6 tehe, të veshura me çelik inox dhe titan
 5. Gotë 200ml me dy tehe për bluarje
 6. Njësi vakumi
 7. Tub vakumi
1
2
3
4
5
6
7
Multifresh 5në1

Një pajisje, shumë funksione

Ky super ekstraktues është më shumë se sa një pajisje për smoothie. Ju mund ta përdorni si ekstraktues të zakonshëm apo me vakum, për bluarje, për zierje, për mbyllje me vakum dhe po ashtu ka funksionin Pulse. Me Multifresh, keni multi mundësi për ushqime me multi vitamina!

 • Multifresh 5në1
  EKSTRAKTUES ME VAKUM

  Për smoothie kremoz

 • Multifresh 5në1
  PAJISJE VAKUMI

  Për ruajtjen e ushqimit

 • Multifresh 5në1
  PËR ZIERJE

  Gatuani supë të shëndetshme për 20 min.

 • Multifresh 5në1
  PËR BLUARJE

  Për kafe, sheqer, arra, badem etj.

 • Multifresh 5në1
  FUNKSIONI PULSE

  Copëtoni akull dhe krijoni strukturë më të përsosur

 • Multifresh 5në1
  EKSTRAKTUES I ZAKONSHËM

  Për akullore, salca, gjalpë kikiriku dhe jo vetëm

Risi mes ekstraktuesve të zakonshëm

Në momentin kur frutat dhe perimet copëtohen, fillojnë të oksidohen, ta humbin ngjyrën, shijen, strukturën dhe vlerat ushqyese, përfshirë vitaminat dhe mineralet. MultiFresh ka një auto senzor e largon ajrin para se të fillojë ekstraktimi. Në këtë mënyrë ushqimet dhe pijet e përgatitura qëndrojnë më të freskëta, më të shijshme dhe më të shëndetshme më gjatë.

Multifresh 5në1

Supë shtëpie, gati në vetëm 20 minuta

Me MultiFresh mund të gatuani edhe me temperaturë deri në 70°C. Kjo nënkupton që përbërësit nuk e arrijnë pikën e vlimit, dhe i ruajnë më shumë vitaminat.

Po ashtu, kjo temperaturë është e përshtatshme për të gatuar të gjitha perimet, me përjashtim të patateve të zakonshme. Funksioni për gatim është i përshtatshëm edhe për të përgatitur edhe ushqim për foshnje. Gota me kapacitet 1.2 litra është mjaft e madhe për të gatuar supë të shëndetshme për tërë familjen. Ushqehu me vitamina!

Multifresh 5në1

Vakumoni në katër mënyra

MultiFresh mund të përdoret edhe si pajisje për vakum, e përshtatshme për shumicën e qeseve dhe kutive me vakum që janë në treg. Ju mund të vakumoni (nxjerrni jashtë ajrin) me njësinë bazë të MultiFresh-it ose edhe pa të. Njësia punon edhe me bateri, pra është edhe më e dobishme. Për t'i vakumuar sa më mirë qeset, ju mund ta përdorni edhe tubin për vakum.

 • Multifresh 5në1

  Me njësinë e vakumit në bazë

 • Multifresh 5në1

  Me njësinë dhe tubin e vakumit në bazë

 • Multifresh 5në1

  Vetëm me njësinë e vakumit

 • Multifresh 5në1

  Me njësinë dhe tubin për vakum

Pajisje e fuqishme dhe e qëndrueshme

Motori me fuqi 800W mund t'i krijojë deri në 25 mijë rrotullime për minutë, kurse boshti për vakum mund të krijojë fuqi vakumi deri në 40kPa. Gjashtë tehet e ekstraktuesit janë të veshura nga çeliku inox dhe titani. Kjo i siguron mbrehtësi dhe qëndrueshmëri më të madhe ndaj ndryshkut.

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star