Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Nutribullet® 600 White Delimano

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 106030038 SKU: 1000132340
Photo
Video
-29%

Merrni më të mirat nga ushqimi dhe pasuroni trupin tuaj me vlera ushqyese!

NutriBullet lehtësisht bluan dhe përzien frutat, perimet, farat, arroret dhe nxjerrë nga këta përbërës lëndët ushqyese që i duhen trupit tuaj për një ditë plot energji. Pijet e ekstraktuara përmbajnë vitamina, minerale, proteina dhe acide yndyrore thelbësore. Shijoni smoothie kremoz, të shijshëm dhe të shëndetshëm çdo ditë - tani me NutriBullet-in e bardhë, me fuqi 600W. Po ashtu, përfitoni falas librin me receta.

NutriBullet ka fuqinë për të nxjerrë lëndët ushqyese brenda ushqimit që ne hamë. Nutribullet është ekstraktuesi i përsosur, sepse:

 • Ka aksion ciklonik dhe tehe cilësore të patentuara
 • Strukturë pa BPA
 • Pastrohet lehtë
 • I vogël dhe kompakt - përshtatet në çdo kuzhinë
 • I përsosur për të gjithë
 • Ju ndihmon të flini më mirë, pas një smoothie të shëndetshëm
 • Parandalon disa dhimbje akute, si migrena
MAYDAYS - Oferta më e mirë ndonjëherë
Nutribullet® 600 White Delimano

Çmimi i rregullt: 69,90 €


Çmimi special: 49,91 €

Koha e arritjes: 2-5 ditë
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Merrni më të mirat nga ushqimi dhe pasuroni trupin tuaj me vlera ushqyese!

NutriBullet lehtësisht bluan dhe përzien frutat, perimet, farat, arroret dhe nxjerrë nga këta përbërës lëndët ushqyese që i duhen trupit tuaj për një ditë plot energji. Pijet e ekstraktuara përmbajnë vitamina, minerale, proteina dhe acide yndyrore thelbësore. Shijoni smoothie kremoz, të shijshëm dhe të shëndetshëm çdo ditë - tani me NutriBullet-in e bardhë, me fuqi 600W. Po ashtu, përfitoni falas librin me receta.

NutriBullet ka fuqinë për të nxjerrë lëndët ushqyese brenda ushqimit që ne hamë. Nutribullet është ekstraktuesi i përsosur, sepse:

 • Ka aksion ciklonik dhe tehe cilësore të patentuara
 • Strukturë pa BPA
 • Pastrohet lehtë
 • I vogël dhe kompakt - përshtatet në çdo kuzhinë
 • I përsosur për të gjithë
 • Ju ndihmon të flini më mirë, pas një smoothie të shëndetshëm
 • Parandalon disa dhimbje akute, si migrena
Më shumë
Përshkrimi

Karakteristikat

Zbuloni 5 karakteristikat më të rëndësishme të Nutribullet:

 • Tehet e Nutribulletit janë dizajnuar për Nutrient Extraction™, i cili e shndërron ushqimin e zakonshëm në super ushqim. Kjo do të thotë se ju i merrni vlerat ushqyese nga çdo përbërës.
 • Hiqeni kapakun me tehe, shpërlajeni me ujë e shampon, dhe vendosni gotat në raftin e sipërm të enëlarëses. Thjesht dhe pa mundim.
 • A e keni ditur se shumica e smoothie-ve përgatiten për më pak se 60 sekonda? Tash mund të ushqeheni shëndetshëm edhe nëse jeni të zënë!
 • Dizajni i thjeshtë dhe intuitiv e bën Nutribulletin një pajisje që do të donit ta përdornit çdo ditë. Është kaq e lehtë: e shtyni, përdridhni dhe ekstraktoni.
 • Nutribulleti origjinal me fuqi 600W, e shndërron çdo përbërës (nga dredhëzat te spinaqi) në një pije të butë e të shëndetshme.

Përgatiteni pijen e preferuar me plot vitamina

Merrni dozën ditore të nevojshme me vitamina, minerale, fibra dhe vlera tjera ushqyese, duke përdorur Nutribullet - një aparat kuzhine me fuqi të jashtëzakonshme të ekstraktimit. Me Nutribullet është më lehtë se kurrë të kombinoni një përzierje perimesh, frutash dhe akulli, e ta shndërroni në një pije të shëndetshme apo nutriblast. Falë motorit të fuqishëm dhe veprimit ciklonik, ju mund të përzieni / ekstraktoni edhe arra, lajthi, badem, fara, etj., falë teheve të fuqishme prej çeliku inox që ka Nutribullet.

Motor 600W dhe tehe të fuqishme

Nutribulleti nuk është sikurse blenderët e tjerë. Kombinimi i veçantë i motorit 600W, teheve të reja ekstraktuese dhe veprimit ciklonik, nxjerrë lëndët ushqyese nga ushqimet tona të preferuara.

Dizajni i veçantë i teheve, kur kombinohet me veprimin ciklonik, gjeneron fuqi për të ekstrakuar dhe bluar edhe përbërës të fortë sikurse farat apo arrat, duke depërtuar dhe nxjerrë lëndët ushqyese prej tyre. Tehet janë punuar nga çeliku inox dhe asnjëherë nuk kanë nevojë të mprehen.

Një gotë plot shije e vitamina

Nutribullet White përfshin edhe një gotë të gjatë (0.7l), të cilën mund ta përdorni për të përgatitur smoothiet e preferuar. Me Nutribullet, ju do të zbuloni një mënyrë të re për t'u ushqyer shëndetshëm - thjesht shtoni fruta, perime apo përbërës të tjerë në blender dhe përgatini smoothie për disa sekonda.

Libri me receta - extra ide për super ushqime

Përveç Nutribullet, ju do të merrni edhe një libër me receta, me plot ide për ushqime të shijshme & të shëndetshme. Shikoni libra me receta NutriBullet këtu.

Si ta pastroni Nutribullet-in?

Një mënyrë e lehtë & efikase për ta pastruar gotën e Nutribullet, është ta mbushni me ujë të ngrohtë dhe pak shampon, e mbyllni me kapakun me tehe dhe e përzieni për 20-30 sekonda. Pastaj e shpërlani.

 • Kjo mënyrë i largon përbërësit që janë ngjitur për gotë, e pastron gotën e po ashtu edhe tehet.
 • Gotat e Nutribullet mund të lahen edhe në enëlarëse, në raftin e sipërm, duke përdorur cikël normal.

 

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star