Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Verë me çmime t'shkrime

Zbritje deri në 70% në të gjitha brendet. Nxitoni, sasitë janë të limituara.

-70%
Предложение ограничено:
[banner_timer]
 

Pako e vogël Dormeo Fantasia

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-29%
Çdo banjo moderne ka nevoj për aksesorë shtesë që e bejnë më të organizuar dhe i dhurojnë një pamje më të këndshme. Me peshqirët e butë Dormeo Fantasia me përbërje 100% pambuk dhe me një organizim rrobash që lehtësisht mund ta bëni me shportën Fantasia, çdo detyrë e juaja në banjo do të jetë më e lehtë.
Pako e vogël Dormeo Fantasia

Çmimi i regullt: 69,50 €


Çmimi Special: 49,50 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
Më shumë
Çdo banjo moderne ka nevoj për aksesorë shtesë që e bejnë më të organizuar dhe i dhurojnë një pamje më të këndshme. Me peshqirët e butë Dormeo Fantasia me përbërje 100% pambuk dhe me një organizim rrobash që lehtësisht mund ta bëni me shportën Fantasia, çdo detyrë e juaja në banjo do të jetë më e lehtë.
Më shumë
Detajet e Produktit

Shtesa të domosdoshme në çdo banjo

Peshqirët Fantasia me përbërje 100% pambuk, janë të butë dhe të ajrosshëm. Ndërsa shporta e rrobave Fantasia do të jetë miku juaj i përhershëm për organizimin e rrobave tuaja dhe ruajtjen e tyre. Paketimi është në dispozicion në dy ngjyrat: kremë dhe e kaltër dhe përfshin:

  • 2 copë peshqirë me dimensione 50x70
  • 2 copë peshqirë me dimensione 70x140
  • Shporta e palosshme e rrobave

Peshqir të butë, me dizajn elegant

Me përbërje 100% pambuk ju dhurojnë ndjenjë të butë derisa ju sigurojnë absorbim të shkëlqyeshëm të ujit. Fibra natyrale të pambukut që janë shumë të qëndrueshme dhe hipoalergike, kështu që është materiali më i mirë për njerëzit që vuajnë nga astma ose alergjitë ose që kanë një lëkurë të ndjeshme.

Peshqirët e butë dhe të ngrohtë janë të disponueshëm në dy ngjyra - kremë elegante që i përshtatet çdo stili ose e kaltër e lehtë për një frymë më të guximshme dhe më të freskët. Fije pambuku që sigurojnë pastrim të lehtë në makinë larëse në 60 °C. Dy dimensione në dispozicion: 50 x 100 cm dhe 70 x 140 cm.

Praktike dhe shumë - funksionale

Shporta për rroba Dormeo Fantasia është e përbërë nga poliesteri i qëndrueshëm gjë që e bënë shumë me të lehtë në peshë dhe më të lehtë për levizje. E lehtë për përdorim dhe magazinim kur nuk ju duhet. Kjo shportë e rrobave përmban një dorezë praktike dhe sistem mbyllje të lehtë për përdorim. Nëse ju duhet ta pastroni, vetëm përdorni një leckë. Dimensioni 38x49 cm.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star