SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Pako me 10 dhurata

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110077998 SKU: 110077998
Photo
Video

Kjo pako me 10 dhurata, është e dizajnuar për dyshekët Dormeo për dy persona. Pako përmban 10 produkte esenciale, praktike dhe cilësore, për gjumë dhe rutinën tuaj të pastrimit. Seti përmban: 1 jorgan Siena Light (200x200cm), 2 jastëk klasikë Bianca (50x70cm), 2 peshqirë Dalia për kokë / fytyrë (50x100cm), 2 peshqirë Dalia për trup (70x140cm), 2 mbrojtës jastëku Cotton (50x70cm) dhe 1 shportë Dalia për rroba.

Pako me 10 dhurata
Koha e arritjes: 3 ditë pune
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Kjo pako me 10 dhurata, është e dizajnuar për dyshekët Dormeo për dy persona. Pako përmban 10 produkte esenciale, praktike dhe cilësore, për gjumë dhe rutinën tuaj të pastrimit. Seti përmban: 1 jorgan Siena Light (200x200cm), 2 jastëk klasikë Bianca (50x70cm), 2 peshqirë Dalia për kokë / fytyrë (50x100cm), 2 peshqirë Dalia për trup (70x140cm), 2 mbrojtës jastëku Cotton (50x70cm) dhe 1 shportë Dalia për rroba.

Më shumë
Përshkrimi

Në këtë pako kemi përzgjedhur dhe kombinuar me kujdes 10 produkte esenciale, praktike dhe cilësore, për gjumë dhe rutinën tuaj të pastrimit.

1 Jorgan Dormeo Siena Light

Jorgani Siena Light është i butë, i rehatshëm dhe plotësisht i ajrosshëm me veti termike të shkëlqyera. Është i dizajnuar posaçërisht për stinët e ngrohta dhe për njerëzit që kanë shumë të nxehtë gjatë natës, apo ata që vuajnë nga ndonjë alergji. Mund të lahet tërësisht në 60°C, temperaturë e cila eleminon mikroorganizmat e pluhurit. Madhësia: 200x200cm.

2 Jastëkë klasik Bianca

Jastëku Bianca ofron mbështetje optimale për kokën dhe qafën tuaj, pamarrë parasysh në çfarë pozite flini. Është i butë, i ajrosshëm, i mbushur me mikrofibra Ëellsleep® dhe ka veti të mira termorregulluese. Është i përshtatshëm sidomos për njerëzit e prirur ndaj alergjive, sepse ka trajtimin anti-bakterial Silpure dhe mund të lahet në 60°C. Lartësinë dhe fortësinë e jastëkut mund ta rregulloni sipas nevojës tuaj. Madhësia: 50x70cm.

4 peshqirë Dalia

Të punuar nga pambuku, peshqirët Dalia janë jo-alergjik, të butë, absorbues dhe të qëndrueshëm. Dy peshqirët e vegjël mund të përdoren për kokë apo fytyrë dhe kanë madhësi 50x100cm, kurse dy peshqirët për trup kanë madhësi 70x140cm. Ngjyra: e gjelbër.

2 mbrojtës jastëku Cotton Pillow

Mbrojtësi i jastëkut ju mbron nga alergjenët, grimcat e pluhurit, lëngjet apo njollat. Ju siguron higjienë optimale. Pastrohet në 60℃, temperaturë e cila i eleminon mikrogrimcat e pluhurit. Është i ajrosshëm, i papërshkueshëm nga uji dhe i përbërë 100% nga  pambuku. Ka madhësi 50x70 cm dhe i përshtatshëm për të gjithë jastëkët deri në këtë madhësi.

1 shportë për rroba, Dalia

Kjo shportë kanavace ka peshë të lehtë, dy doreza për ta përdorur me lehtësi dhe mund të lahet. Është e përsosur për t'i grumbulluar peshqirët apo rrobat e tjera, dhe në të njejtën kohë shërben si një element dekorues në banjon tuaj. Ka lartësi 50cm, diametër 33cm, dhe mund të paloset kur nuk është në përdorim. Ngjyra: e gjelbër.

Specifikat Teknike
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star