Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Festat e fundvitit

Festat e fundvitit

Fundvit plot dashni, në çdo shtëpi.

Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Pako e mesme Dreamspace

Photo
Video
-30%
Nëse dëshironi t’i dhuroni fëmijës tuaj gjumin si në përralla, pako Dormeo Dreamspace është zgjidhja për ju. Jorgan me mikrofibra të avansuara prej pambuku, jastëk klasik që i përshtatet formës së kokës dhe qafës, mbrojtës dysheku i papërshkueshëm ndaj lëngjeve dhe tepihu Dreamspace që është hapësira ideale që fëmija juaj do ta shkelë.
Pako e mesme Dreamspace

Çmimi i regullt: 134,60 €


Çmimi Special: 94,60 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 50
Produkti i disponueshëm tek prodhuesi. Transporti: 1-3 muaj.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
Më shumë
Nëse dëshironi t’i dhuroni fëmijës tuaj gjumin si në përralla, pako Dormeo Dreamspace është zgjidhja për ju. Jorgan me mikrofibra të avansuara prej pambuku, jastëk klasik që i përshtatet formës së kokës dhe qafës, mbrojtës dysheku i papërshkueshëm ndaj lëngjeve dhe tepihu Dreamspace që është hapësira ideale që fëmija juaj do ta shkelë.
Më shumë
Detajet e Produktit

Engjujt tuaj të vegjël meritojnë gjumë si në parajsë

Dhuroni fëmijës tuaj gjumë si në përralla me jorganin Dormeo Dreamspace. I mbushur me mikrofibrat e avansuara Wellsleep®  siguron që jorgani është 100% i ajrosshëm dhe ekstremisht i butë. Kjo strukturë unike e këtij materiali krijon xhepa- ajri, gjë që shton ekstra volum në jorgan, duke krijuar ndjenjën sikur po flini në re.

Dreamspace Duvet

Jastëk i përshtatshëm për të gjitha pozicionet e gjumit

Jastëku Dormeo Dreamspace është i përshtatshëm për të gjitha llojet e gjumashëve. Ka një zinxhirë anash që ju lejon të rregulloni sasinë e mbushjes dhe të ndryshoni lartësinë e jastëkut duke ju përshtatur nevojave dhe pozicioneve të gjumit. I gjithë jastëku  mund të lahet në 40°C të përmirësoj pastërtinë dhe të krijoj një mjedis gjumi të freskët. Vie në dimensionin klasik 40 x 60 cm.

Dreamspace Pillow Classic

Mbroj dyshekun dhe do të ju qëndroj për vite

Mbrojtës dysheku duhet ta ketë çdo dhomë e fëmijëve, pasi përmban një shtresë ekstra mbrotje për dyshekun dhe bërthamën e tij. Ky mbrojtës i dyshekut i papërshkueshëm nga lëngjet si uji, djerësitja apo njollat e tjera aksidentale që mund të ndodhin, mbron dyshekun duke e bërë të duket i freskët dhe i ri. I dizajnuar në mënyrë të veqantë me mbrojtje kundër grimcave të pluhurit do të ju ndihmoj fëmijëve tuaj të qëndrojnë larg alergjeneve dhe grimcave të pluhurit dhe gjithashtu do të zgjasë jetën e dyshekut.

Dreamspace Mattress Protector

Për siguri dhe pastërti gjatë lojërave 

Dimensioni 100x150 cm me dizajn të ngjashëm me linjën Dormeo Dreamspace përshtatet bukur në çdo dhomë fëmijësh. Ana e poshtme e tepihut përmban pikat anti-rrëshqitëse për të siguruar që tepihu të mbërthen fort në dysheme për siguri maksimale. Mund ta pastrohet në 30 ° C, kështu mund ta mbani të pastër për vitet që do të vijnë.

Dreamspace Carpet

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star