Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Paletë Cozy

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110068873 SKU: 110068873
Photo
Video
-30%

Krijoni këndin tuaj të rehatshëm dhe eko-miqësor brenda apo jashtë, me paletën Cozy – eko-miqësore dhe e rregullueshme. Është punuar nga druri i bredhit, ka trajtimin e nxehtësisë për fortësi, stabilitet dhe mbrojtje nga kalbja dhe kërpudhat. Mund t’i shtoni jastëkë dhe ta përdorni si bazë divani, për të krijuar një zonë relaksi brenda apo jashtë. Paketimi përmban 1 paletë.

Paletë Cozy

Çmimi i rregullt: 59,90 €


Çmimi special: 41,93 €

I disponueshëm tek prodhuesi. Na kontaktoni për kohën e arritjes
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Krijoni këndin tuaj të rehatshëm dhe eko-miqësor brenda apo jashtë, me paletën Cozy – eko-miqësore dhe e rregullueshme. Është punuar nga druri i bredhit, ka trajtimin e nxehtësisë për fortësi, stabilitet dhe mbrojtje nga kalbja dhe kërpudhat. Mund t’i shtoni jastëkë dhe ta përdorni si bazë divani, për të krijuar një zonë relaksi brenda apo jashtë. Paketimi përmban 1 paletë.

Më shumë
Përshkrimi

Moblije nga paleta, një trend eko-miqësor

Paletat e drurit janë përdorur ndër vite nga dizajnerët dhe përcaktuesit e trendeve për të krijuar mobilje që janë më të përballueshme, të lehta, të qëndrueshme dhe fleksibile. Dizajni modular i paletave nënkupton që ju lehtësisht mund t’i shndërroni në forma të ndryshme – nga karrigeja, në divan e deri të shtrati – pa shpenzuar shumë. Në dispozicion janë edhe jastëkët nga e njejta linjë, të cilët mund t’i kombinoni me këtë paletë dhe ta krijoni këndin e rehatisë.

Gjejeni një paletë druri, ose blijeni një të re

Ripërdorimi i paletave prej druri, është një mënyrë eko-miqësore për të sjellë një stil modern dhe më të përballueshëm në shtëpinë tuaj. Nëse nuk mund të gjeni ndonjë paletë druri të përdorur, ju mund ta bleni një cilësore, të punuar 100% nga bredhi. Me një ngjyrë që varion nga e bardha kremoze në të verdhë të lehtë, kjo paletë përbën një bazë atraktive për një shtrat, dizan ose zonë relaksi.

Trajtim special për qëndrueshmëri

Paleta është trajtuar me trajtimin e nxehtësisë me temperaturë të lartë në një ambient me pak oksigjen, për ta parandaluar djegien. Prandaj, kjo paletë druri është shumë e qëndrueshme dhe rezistente ndaj kalbjes dhe kërpudhave.

Madhësia

Paketimi përmban një paletë druri me dimensione 120x80x12.8 cm. Ju mund ta ndërtoni sipas dëshirës këndin tuaj duke përdorur së bashku paleta në dizajne të ndryshme. Një bazë për karrige, divan, apo shtrat – ju mund ta shndërroni në zonën që ju pëlqen.

Krijoni këndin tuaj të rehatisë

Ndërtoni vet këndin e rehatisë, duke kombinuar paletën Cozy me Jastëkun Cozy. Jastëku është në dispozicion në ngjyrë hiri të mbyllët ose të çelët si dhe 3 madhësi:

  • Jastëku për ulje (madhësia L), afro 120 x 80 x 16 cm;
  • Jastëku mbështetës (madhësi M), afro 120 x 45 x 16 cm;
  • Jastëku mbështetës (madhësia S), afro 65 x 45 x 16 cm.
Specifikat Teknike
Dimenionet 120x80x12,8cm
Material spruce wood
Pasha maksimale e përdoruesit 700kg
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star