SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Jorgan Emotion Owl

100 100 1
SKU: 99-1000210342
Photo
Video

Rifreskoni shtratin e fëmijëve me këtë jorgan të lezetshëm që kombinon materialet më të mira për gjumë sa më cilësor. Jorgani është i mbushur me mikrofibra të avancuara dhe të ajorsshme Wellsleep®, si dhe ka mbulesë 100% pambuk, për të parandaluar irritmin apo alergjitë. Ka një dizajn të këndshëm 2në1 dhe është në dispozicion në dy ngjyra: e verdhë dhe vjollcë e mbyllët, si dhe dy madhësi: 140x200cm dhe 200x200cm.

Jorgan Emotion Owl
Stock: 3
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Rifreskoni shtratin e fëmijëve me këtë jorgan të lezetshëm që kombinon materialet më të mira për gjumë sa më cilësor. Jorgani është i mbushur me mikrofibra të avancuara dhe të ajorsshme Wellsleep®, si dhe ka mbulesë 100% pambuk, për të parandaluar irritmin apo alergjitë. Ka një dizajn të këndshëm 2në1 dhe është në dispozicion në dy ngjyra: e verdhë dhe vjollcë e mbyllët, si dhe dy madhësi: 140x200cm dhe 200x200cm.

Më shumë
Përshkrimi

Krijoni një dhomë gjumi relaksuese

Për gjumë cilësor dhe ëndrra frymëzuese, fëmijët kanë nevojë edhe për një dhomë gjumi relaksuese. Jorgani Emotion Owl, sikurse edhe produktet e tjera të kësaj linje do t’ju ndihmojnë ta krijoni një ambient të tillë, që të vegjlit tuaj të relaksohen dhe të flenë sa më rehat.

Gjumë cilësor për mendje dhe trup të shëndetshëm

Gjumi është i rëndësishëm për të gjithë, sepse i jep mendjes dhe trupit energjinë e duhur gjatë ditës. Një gjumë cilësor është edhe më i rëndësishëm për fëmijët, sepse mendja dhe trupi i tyre kanë nevojë për gjumë sa më të mirë për t’u zhvilluar si duhet. Gjumi i mirë po ashtu i ndihmon të jenë më produktivë dhe më të shëndetshëm. Andaj, krijoni një ambient gjumi sa më cilësor me produkte cilësore nga Dormeo.

Materiale të avancuara për rehati, butësi dhe higjienë

Jorgani Emotion Owl është i mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep®, që do t'ju mbështjellin me rehati e butësi. Kjo është shumë e rëndësishme për rritje të shëndetshme dhe gjumë çlodhës. Struktura unike e fibrave ofron veti termale të shkëlqyera dhe ajrosje gjatë tërë natës. Po ashtu, ka absorbim minimal të lagështisë, për veti rezistente ndaj njollave dhe mykut. Mbulesa e jorganit është 100% pambuk, andaj është e ajrosshme, hipoalergjenike dhe e këndshme për lëkurë. Për të siguruar higjienë të plotë, jorgani mund të lahet tërësisht në 40°C dhe thahet shpejt.

Dizajne të lezetshme që fëmijët do t’i adhurojnë

Secili jorgan ka një mbulesë të lezetshme me pamje 2në1. Njëra anë është e bardhë, me pamje të bufëve të ndryshëm, kurse ana tjetër është e verdhë ose vjollcë e mbyllët, e pamje të reve, për t’i frymëzuar për ëndrra relaksuese. Për më shumë rehati dhe një pamje perfekte të shtratit të fëmijëve, ju mund ta kombinoni jorganin edhe me jastëkun Emotion Owl.

Pjesë e një koleksioni ekskluziv për gjumashët e vegjël

Jorgani është në dispozion në dy madhësi: 140x200cm dhe 200x200cm. Është pjesë e koleksionit ekskluziv Emotion Owl, i cili përmban produkte gjumi dhe lodra të këndshme për fëmijë. Shihni më poshtë edhe produktet tjera Emotion Owl dhe frymëzohuni për ta shndërruar dhomën e fëmijëve tuaj në një parajsë gjumi.

Specifikat Teknike
Dimensionet 140x200cm, 200x200cm
Filling Wellsleep ® advanced microfibers
Karakteristika të tjera Reversible design
Linja Dormeo Trends
Mbështjellësi 100% cotton
Programi Dormeo dhoma ndejës
Sezoni gjithë vitin
mund të lahet 40°C

Vlerësimet e Konsumatorëve (1 Vlerësime)

5

1 vlerësime

1 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Elma

www.dormeo-ks.com

100000
Shumee i mire