SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Set i çarçafëve I Owl You

Photo
Video

Shndërroni dhomën e fëmijëve në një vend më të lezetshëm dhe relaksues, me setin e çarçafëve I Owl You! Seti është punuar nga pambuku 100% natyral, për më shumë butësi dhe ajrosje. Këllëfët e jastëkve kanë një dizajn interesant me fytyra bufi dhe zemra, kurse jorgani në njërën anë ka 3 bufa dhe mbishkrimin “Owl you need is love” (Krejt çka të duhet, është dashuria). Secili model mund të kombinohet në 4 pamje të ndryshme. Për higjienë maksimale, mund të lahet deri në 60°C.

Momente magjike me oferta festive!
Set i çarçafëve I Owl You
Stock: 1
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Shndërroni dhomën e fëmijëve në një vend më të lezetshëm dhe relaksues, me setin e çarçafëve I Owl You! Seti është punuar nga pambuku 100% natyral, për më shumë butësi dhe ajrosje. Këllëfët e jastëkve kanë një dizajn interesant me fytyra bufi dhe zemra, kurse jorgani në njërën anë ka 3 bufa dhe mbishkrimin “Owl you need is love” (Krejt çka të duhet, është dashuria). Secili model mund të kombinohet në 4 pamje të ndryshme. Për higjienë maksimale, mund të lahet deri në 60°C.

Më shumë
Përshkrimi

Krejt çka të duhet, është dashuria!

Mënyra më e shpejtë për ta rifreskuar pamjen e dhomës, është një set i ri çarçafësh! Andaj, është koha ta shndërroni dhomën e fëmijëve në një hapësirë më relaksuese dhe të lezetshme me setin I Owl You. Ky set përmban këllëfë për jastëk dhe jorgan, të punuar nga pambuku 100% natyral. Sipër jorganit është shkruar një mesazh i veçantë: Owl you need is love (Krejt çka të duhet është dashuria).

Set i çarçafëve I Owl You

Një mënyrë për të shprehur kujdes dhe dashuri

Bufët ekspresivë e dinë se një shtëpi e ngrohtë e mbushur me dashuri është sekreti i një jete të lumtur. Përmes këtij seti, bufat duan ta shprehin po këtë mesazh. Sillni buzëqeshje dhe gëzim në fytyrat e fëmijëve, duke ua dhuruar këtë set kaq unik. Jo vetëm që do t’i bëni të lumtur, por do ta shprehni edhe njëherë dashurinë dhe kujdesin për ta.

Set i çarçafëve I Owl You

Dizajn unik, për pamje 4në1

Me këtë set të veçantë, koha e gjumit nuk do të jetë më pritesë për fëmijët.

  • Njëra anë e jorganit ka pamje me 3 bufa si dhe mbishkrimin “Owl You Need is Love”, kurse ana tjetër është njëngjyrëshe.
  • Kurse jastëku në njërën anë ka pamje fytyrën e bufit, me veshë 3D. Ana tjetër është me zemra – për të përçuar sa më shumë dashuri.
  • Set i çarçafëve I Owl You
  • Set i çarçafëve I Owl You
  • Set i çarçafëve I Owl You
  • Set i çarçafëve I Owl You

Një set të vetëm mund ta kombinoni në 4 mënyra të ndryshme, për ta rifreskuar pamjen e dhomës kohë pas kohe. Seti është në dispozicion në 4 ngjyra: e verdhë, e gjelbër, e kaltër dhe pjeshkë.

Materiale cilësore, për gjumë sa më cilësor

Këllëfët e jastëkut dhe jorganit janë punuar prej pambukut 100% natyral – një material i qëndrueshëm, i ajrosshëm, i butë, absorbues dhe jo-alergjik. Secili set përmban një këllëf jastëku (50x70cm) dhe një këllëf jorgani (140x200cm).

Set i çarçafëve I Owl You

Materiale që mirëmbahen lehtë

Për faktin se janë të punuar nga pambuku, këto materiale mirëmbahen lehtë. Për higjienë maksimale, mund t’i lani në rrobalarëse deri në 60°C. Me kalimin e kohës pambuku, bëhet më i butë dhe pas disa larjeve me radhë, ngjyrat do të jenë më të ndritshme.

Set i çarçafëve I Owl You

Koleksioni Emotion Owl

Ky set çarçafësh është pjesë e koleksionit më unik për gjumashët e vegjë – Emotion Owl! Kjo linjë përmban produkte të ndryshme për dhomën e gjumit dhe lojë, sikurse: dyshek, jorgan, jastëk, set çarçafësh, kostum, buf lodër, çorape dhe jo vetëm.

Shiko koleksionin

Specifikat Teknike
Linja Dormeo Trends
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star