SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Peshqir Dalia

Photo
Video

Rifreskojeni banjon me këtë peshqir cilësor dhe elegant nga linja Dalia Dormeo! I punuar nga pambuku, peshqiri Dalia është jo-alergjik, i butë, absorbues dhe i qëndrueshëm. Në dispozicion janë dy madhësi dhe tri ngjyra: e gjelbër, e kaftë dhe bezhë. Zgjedhni & kombinoni peshqirët e preferuar, për një përvojë sa më relaksuese gjatë kohës në banjo.

Peshqir Dalia
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Rifreskojeni banjon me këtë peshqir cilësor dhe elegant nga linja Dalia Dormeo! I punuar nga pambuku, peshqiri Dalia është jo-alergjik, i butë, absorbues dhe i qëndrueshëm. Në dispozicion janë dy madhësi dhe tri ngjyra: e gjelbër, e kaftë dhe bezhë. Zgjedhni & kombinoni peshqirët e preferuar, për një përvojë sa më relaksuese gjatë kohës në banjo.

Më shumë
Përshkrimi

Pasuroni banjon me peshqirë të rinj pambuku

Nëse po mendoni t'i ndërroni peshqirët e vjetër në banjo, atëherë zgjedhni peshqirë cilësorë e të freskët nga linja Dalia! Janë të punuar nga pambuku shumë i butë dhe super cilësor, si dhe vinë në tri ngjyra të bukura e dy madhësi. Përjetoni butësinë luksoze pas dushit, duke u mbështjellur me peshqir Dalia dhe shtoni më shumë stil në banjon tuaj.

Material pambuku, për t'ju ofruar cilësinë dhe ndjesinë më të mirë

Pambuku është fibër natyrale, i vlerësuar për shekuj me radhë, për shkak të vetive të mrekullueshme që ka. Është i butë, i ajrosshëm, i qëndrueshëm, prandaj është material i përsosur për lëkurën. Po ashtu është jo-alergjik, thahet shpejt dhe ka veti të shkëlqyera absorbuese, dhe këto veti e bëjnë material të përsosur për peshqir. Prandaj, edhe peshqiri Dalia është punuar nga pambuku, për t'ju ofruar ndjesinë më të mirë.

Peshqir Dalia

Tri ngjyra, tri dizajne dhe dy madhësi

Peshqiri Dalia është në dispozicion në dy madhësi (50x100cm dhe 70x140cm) si dhe tri ngjyra klasike (e gjelbër, e kaftë dhe bezhë) secila me një dizajn delikat që i shkon për mrekulli.

  • Peshqir Dalia

    E gjelbër e lehtë, me një dizajn xhakardi në tërë sipërfaqen;

  • Peshqir Dalia

    E kaftë e tokës, me një dizajn xhakardi në qoshet e peshqirit;

  • Peshqir Dalia

    Bezhë e ngrohtë, me një dizajn xhakardi në tërë sipërfaqen

Pjesë e koleksionit ekskluziv Dalia

Shtoni më shumë luks dhe stil në banjon tuaj, duke e kompletuar pamjen me produktet tjera nga linja Dalia: mantel, tepih për banjo, shportë të rrobave dhe setin me 3 aksesorë për banjo.

Koleksioni Dalia
Specifikat Teknike
Dimensionet 50x100cm, 70x40cm
Linja Dormeo Bath
Material 100% cotton
Programi Dormeo banjo
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star