SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Peshqir GO! Hammmam

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110071442 SKU: 110071442
Photo
Video
-40%

I punuar nga pambuku i butë dhe i qëndrueshëm, ky peshqir me përmasa 110x160cm është i përsosur për udhëtime! I lehtë dhe i palosshëm në madhësi kompakte, zë pak vend në çantën tuaj, por siguron higjienë & rehati të plotë. Ka një dizajn të bukur: kaltër, bardhë & verdhë. Vjen i paketuar në një cilindër kartoni me motive romantike - pra, është i përsosur edhe si dhuratë për më të dashurit tuaj.

Peshqir GO! Hammmam

Çmimi i rregullt: 17,90 €


Çmimi special: 10,74 €

Koha e arritjes: 3 ditë pune
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

I punuar nga pambuku i butë dhe i qëndrueshëm, ky peshqir me përmasa 110x160cm është i përsosur për udhëtime! I lehtë dhe i palosshëm në madhësi kompakte, zë pak vend në çantën tuaj, por siguron higjienë & rehati të plotë. Ka një dizajn të bukur: kaltër, bardhë & verdhë. Vjen i paketuar në një cilindër kartoni me motive romantike - pra, është i përsosur edhe si dhuratë për më të dashurit tuaj.

Më shumë
Përshkrimi

S’ka më peshqirë të rëndë gjatë udhëtimeve

Ky peshqir udhëtimi është perfekt për ta marrë në pushime, kamping, pishinë, plazh, palestër, konvikt apo kudo që ju duhet. Do t’ju sigurojë tharje të shpejtë pas larjes dhe ndjesi të këndshme ndaj lëkurës. Për më tepër, zë pak hapësirë.

I punuar nga pambuku, për rehati dhe cilësi

Peshqirët më të mirë janë të punuar 100% nga pambuku natyral, për shkak se janë ultra-absorbues dhe ofrojnë butësi për lëkurën. Pambuku po ashtu është hipolargjenik dhe jo-statik, ideal për ata që kanë lëkurë të ndjeshme dhe irritohen nga peshqirët me materiale sintetike. Mund të lahet në rrobalarëse (60°C) për t’ju siguruar pastërti të plotë çdo herë.

I dizajnuar të thahet shpejt dhe të zë pak vend

Ky peshqir udhëtimi ka madhësi 110x160cm (sa peshqirët e zakonshëm), por mund të paloset ose mbështillet dhe t’ju kursejë hapësirë. Po ashtu, thahet shpejt pas përdorimit, prandaj është i përshtatshëm për ta marrë me vete.

  • I përsosur për plazh, sepse thahet shpejt dhe nuk merr rërë.
  • I përshtatshëm për palestër, sepse zë pak vend në çantën tuaj.
  • Ideal për kamping ose hiking, sepse është shumë i lehtë.
  • Mbajeni një në çantën e bebeve, për ndonjë ‘rrëmujë’ të papritur, apo për të siguruar një shtrojë loje për ta.
  • Mbajeni një në veturë për ditët me shi apo raste të tjera.

Praktik dhe elegant

Ky peshqir udhëtimi është praktik, por në të njejtën kohë edhe elegant. Me ngjyrat hiri, të verdhë, të kaltër dhe xhufka në secilin fund, peshqiri GO! Hammmam duke po aq bukur sa edhe ndjehet. Madje, mund të përdoret edhe si shall, nëse ka nevojë.


Ne e kemi paketuar me kujdes, ju dhurojeni me dashuri

Peshqiri për udhëtime vjen i paketuar në një cilindër eko-miqësor kartoni. Paketimi ka një dizajn të lezetshëm me zemra, andaj është dhuratë e përsosur për ditëlindje, Shën Valentin apo kurdo që doni të shfaqni kujdes e dashuri ndaj personave të zemrës.

Specifikat Teknike
Dimensionet 110x160cm
Material 100% cotton
Programi Dormeo banjo

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star