SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Peshqir Meo

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110071199 SKU: 110071199
Photo
Video
-20%

Peshqiri Meo është punuar me 100% pambuk me fibra Zero Twist, për ultra-absorbim dhe ndjesi të këndshme ndaj lëkurës. Ka ngjyrë të bardhë dhe pika të kaltra në skaje, madhësi 50x100cm dhe mund të lahet në 60°C. Shijoni kohën pas dushit duke e përkëthelur lëkurën me ndjesinë e butë dhe relaksuese që ju ofron peshqiri Meo.

Momente magjike me oferta festive!
Peshqir Meo

Çmimi i rregullt: 9,90 €


Çmimi special: 7,92 €

Koha e arritjes: 3 ditë pune
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Peshqiri Meo është punuar me 100% pambuk me fibra Zero Twist, për ultra-absorbim dhe ndjesi të këndshme ndaj lëkurës. Ka ngjyrë të bardhë dhe pika të kaltra në skaje, madhësi 50x100cm dhe mund të lahet në 60°C. Shijoni kohën pas dushit duke e përkëthelur lëkurën me ndjesinë e butë dhe relaksuese që ju ofron peshqiri Meo.

Më shumë
Përshkrimi

Për më shumë rehati pas dushit

Rifreskoni banjon dhe shtoni më shumë rehati kohës pas dushit me këtë peshqir cilësor! I punuar nga pambuku me fibra Zero Twist, ky peshqir është i butë, ka veti jo-alergjike dhe është i qëndrueshëm. Peshqiri Meo do t’ju ofrojë butësi dhe relaks lëkurës suaj.

100% pambuk natyral

Sikurse të gjithë peshqirët cilësor, edhe ky peshqir është punuar nga pambuku 100% natyral. Pambuku është material i butë, i qëndrueshëm, eko-miqësor, jo-statik dhe hipoalergjenik – pra, zgjedhja më e mirë për lëkurën. Mund të lahet në temperaturë 60°C. Për peshqirët e banjos rekomandohet 500 GSM ose më shumë, kurse ky peshqir ofron edhe më shumë butësi, me 550 GSM.

Trashësia luksoze dhe butësia e këndshme që ofron një peshqir Zero Twist

Peshqiri ekskluziv Meo, i dizajnuar posaçërisht për Ditën Botërore të Gjumit, është peshqir luksoz dhe i trashë, që ofron një ndjesi të butë luksoze ndaj lëkurës suaj. Teknika Zero Twist ju jep fibrave më shumë qëndrueshmëri dhe butësi që zgjatë për vite. Fibrat voluminoze absorbojnë lagështinë gjatë kontaktit, përderisa mbesin të buta dhe të thata, pa shkaktuar ndjesi irrituese ndaj lëkurës suaj.

Një madhësi praktike

Ky peshqir ka madhësi 50x100cm – pra, është perfekt për t’u mbështjellë apo tharë pas një dushi relaksues. Po ashtu, mund ta përdorni edhe për t’i mbështjellë flokët pas larjes. Në të dyja rastet, peshqiri Meo ju ofron butësi luksoze.

Specifikat Teknike
Dimensionet 50x100cm
Linja Dormeo Bath
Material 100% cotton
Programi Dormeo banjo
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star