SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Peshqir Nature’s Flowers

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Rifreskoni banjon me peshqirë të butë dhe cilësorë, të punuar me pambuk 100% natyral! Peshqiri Nature’s Flowers është po ashtu i qëndrueshëm, absorbues dhe i ajrosshëm. Po ashtu, ka një dizajn lulesh në skaje. Është në dispozicion në 3 ngjyra (hiri, bezhë, gjelbër) dhe 3 madhësi (fytyrë, duar, trup). Mund të lahet në 60°C. Zgjedhni të preferuarin apo kombinoni, për një rutinë pastrimi sa më të këndshme dhe relaksuese.

Peshqir Nature’s Flowers
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Rifreskoni banjon me peshqirë të butë dhe cilësorë, të punuar me pambuk 100% natyral! Peshqiri Nature’s Flowers është po ashtu i qëndrueshëm, absorbues dhe i ajrosshëm. Po ashtu, ka një dizajn lulesh në skaje. Është në dispozicion në 3 ngjyra (hiri, bezhë, gjelbër) dhe 3 madhësi (fytyrë, duar, trup). Mund të lahet në 60°C. Zgjedhni të preferuarin apo kombinoni, për një rutinë pastrimi sa më të këndshme dhe relaksuese.

Më shumë
Përshkrimi

Peshqir cilësor, nga pambuku 100% natyral

Pambuku është fibër natyrale që për shekuj me radhë është përdorur dhe vlerësuar për shkak të vetive të mrekullueshme që ka. Është i butë, i qëndrueshëm, i ajrosshëm, absourbues dhe i këndshëm në prekje – të gjitha këto e bëjnë një material ideal për lëkurën. Po ashtu, thahet shpejt dhe ka veti jo-alergjike, prandaj është material adekuat për peshqir. Pas një dushi të ngrohtë, mbështilluni me butësinë dhe ndjesinë luksoze që ju ofron peshiqri Nature’s, me 520 gsm!

Peshqir Nature’s Flowers

Rifreskoni banjon tuaj

Zëvendësoni peshqirët e vjetër dhe të dëmtuar, me peshqirë të rinj dhe të freskët nga linja Nature’s! Në këtë mënyrë, jo vetëm që krijoni një ambient më higjienik, por edhe i shtoni më shumë atmosferë natyre banjos dhe shtëpisë suaj në përgjithësi.

Peshqir Nature’s Flowers Peshqir Nature’s Flowers Peshqir Nature’s Flowers

Dizajn elegant dhe tri madhësi

Sikurse tregon emri, ky peshir ka një dizajn me motive nga natyra – me lule në skaje. Po ashtu është në dispozicion në 3 ngjyra të këndshme (hiri, bezhë dhe gjelbër) si dhe tri madhësi: fytyrë (30x50cm), duar (50x100cm) dhe trup (70x40cm). Zgjedhni të preferuarin apo kombinoni, për një rutinë pastrimi sa më të këndshme dhe relaksuese. Mund të lahet në 60°C.

Peshqir Nature’s Flowers Peshqir Nature’s Flowers Peshqir Nature’s Flowers

Pjesë e koleksionit ekskluziv Nature’s

Peshqiri Nature’s Flowers është pjesë e koleksionit ekskluziv të Dormeo Nature’s frymëzuar nga natyra. Përmes këtyre produkteve me veti eko-miqësore, Dormeo synon të sjellë një copëz natyre brenda shtëpisë suaj, për një ambient më relaksues.

Shiko tërë koleksionin këtu

Specifikat Teknike
Linja Dormeo Bath
Programi Dormeo banjo

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star