Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Peshqir Quick Dry

Photo
Video
-40%

Pasuroni koleksionin e peshqirëve me Quick Dry, një peshqir i butë i lehtë dhe që thahet shpejt. Është ideal sidomos për bebe dhe kafshë. Peshqiri me përmasa 70x140cm është i punuar me fibra super absorbuese, të cilat mundësojnë tharhe shumë më shpejt se sa pambuku, duke parandaluar mykun dhe aromat e pakëndshme. Është perfekt për shtëpi, plazh apo udhëtime. Mund të lahet në 30°C.

Peshqir Quick Dry

Çmimi i rregullt: 9,90 €


Çmimi special: 5,94 €

Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Pasuroni koleksionin e peshqirëve me Quick Dry, një peshqir i butë i lehtë dhe që thahet shpejt. Është ideal sidomos për bebe dhe kafshë. Peshqiri me përmasa 70x140cm është i punuar me fibra super absorbuese, të cilat mundësojnë tharhe shumë më shpejt se sa pambuku, duke parandaluar mykun dhe aromat e pakëndshme. Është perfekt për shtëpi, plazh apo udhëtime. Mund të lahet në 30°C.

Më shumë
Përshkrimi

Një peshqir që thahet më shpejt! 

Peshqiri Quick Dry është punuar nga mikrofibrat ultra-absorubuese që punojnë më shpejt dhe në mënyrë më efikase se sa fibrat e zakonshme të pambukut. Me një dizajn të lehtë që paloset në madhësi kompakteështë i përsosur për ta marrë në plazhpishinë, yoga apo udhëtime të tjera. Po ashtuështë i përsosur për bebe dhe kafshë. 

Mikrofibra që funksionojnë më mirë se pambuku 

Peshqirët e zakonshëm janë të punuar nga pambukui cili ka plot dobipor nëse lihet i lagur më gjatëmund të mbajë erë dhe është më i rëndë për t’u barturPor ky peshqiri punuar me mikrofibra të rejaështë dizajnuar që të jetë kompaktpavarësisht se ka madhësi 70x140cm. 

  • lehtë, 200g, pothuajse sa një telefon i mençur. 

  • Më i hollë se peshqirët e pambukutpaloset dhe paketohet më lehtë. 

  • Fillon tharjen në kontakt me lëkurën, pa fërkimandaj është perfekt për bebe dhe kafshë. 

  • Thjesht shkundeni për ta hequr rërën apo qimet e kafshëve. 

  • përsosur për t’u përdorur në klasa të yoga-s, plazh apo fitness. Shpëlahet lehtë dhe thahet shpejt. 

Praktik për brenda dhe jashtë 

Ky peshqir veçse do ta pasurojë koleksionin tuaj dhe është i përsosur për ta marrë me vete kur udhëtonisepse   pak vend se një peshqir pambuku dhe thahet  shpejtFalë fibrave ultra-absorubuesefillon tharjen  kontakt me lëkurën, pa pasur nevojë për fërkim 

Dy dizajne  lezetshme 

Ky peshqir është  dispozicion  dy ngjyra  lezetshme: e kaltër dhe rozë, me një dizajn me pamje oqeaniBashkë me peshqirin vjen edhe një çantë e ripërdorshme  cilën mund ta paketoni peshqirin sa herë  udhëtoniMund  lahet  temperaturë 30°C. 

Specifikat Teknike
Programi Dormeo banjo

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star