SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Pastrues 2në1 për xhama

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110035276 SKU: 110035276
Photo
Video
-30%

Pastruesi 2në1 për xhama, është pajisja që ju duhet për t'i dhënë pastërti shkëlqyese dritareve, pasqyrave, dyerve të dush kabinës dhe sipërfaqeve të ngjashme. Ky pastrues ka dy funksione: në njërën anë ka mjetin për heqjen e ujit, kurse në anën tjetrën leckën prej mikrofibre, për të pastruar pluhurin apo papastërti të tjera. për më tepër, lecka është e ripërdorshme dhe e qëndrueshme.

Pastrues 2në1 për xhama

Çmimi i rregullt: 9,90 €


Çmimi special: 6,93 €

Stock: 3
Koha e arritjes: 3 ditë pune
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Pastruesi 2në1 për xhama, është pajisja që ju duhet për t'i dhënë pastërti shkëlqyese dritareve, pasqyrave, dyerve të dush kabinës dhe sipërfaqeve të ngjashme. Ky pastrues ka dy funksione: në njërën anë ka mjetin për heqjen e ujit, kurse në anën tjetrën leckën prej mikrofibre, për të pastruar pluhurin apo papastërti të tjera. për më tepër, lecka është e ripërdorshme dhe e qëndrueshme.

Më shumë
Përshkrimi

Pastërti shkëlqyese me një lëvizje dore

Pastruesi 2në1 është vegla e përsosur për t'i pastruar xhamat e dritareve, pasqyrat, dyert e dush-kabinës, madje edhe pllakat. Lecka e qëndrueshme prej mikrofibre lehtësisht i largon papastërtitë, kurse mjeti për heqjen e ujit, nuk lë vija në sipërfaqe, duke ju siguruar pastërti shkëlqyese.

Pastroni më lehtë dhe më shpejt

Ky mjet pastrimi ka dy anë: mjetin për heqjen e ujit që është i vendosur në dorezë, dhe leckën mikrofibre në anën tjetër. Ju mund t'i vendosni të dy aksesorët në të njejtën anë, për të pastruar njëkohësisht në të njejtin drejtim, dhe kurseni kohë. Aksesorët mund t'i vendosni në anë të ndryshme, apo edhe t'i përdroni ndaras.

Lecka të ripërdorshme dhe të qëndrueshme

Lecka mikrofibre mund të lahet, është e qëndrueshme dhe me veti të larta absorbimi. Është cilësore, andaj mund ta përdorni për të pastruar papastërti të ndryshme, dhe pastaj mund ta lani në lavatriçe në mënyrë që ta keni gati për herën tjetër.

Praktike - për përdorim të përditshëm

Mjeti për heqjen e ujit largon çfarëdo lëngu dhe nuk lë shenja apo vija të ndryshme. Doreza është e përshtatshme për pastrim të shpejtë, të përditshëm dhe mbi të gjitha - efikas. Është kaq cilësor, saqë me të mund të pastroni vetëm me ujë të thjeshtë - pra, edhe pa detergjentë.

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star