Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

White Sales

White Sales - Zbritje deri në 60%

Nxito dhe përfito i pari nga OFERTAT MË TË MIRA!

deri -60%
 
[banner_timer]
 

Set i leckave antibakteriale - Rovus

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Pastroni vetëm me ujë të thjeshtë, duke përdorur leckat antibakteriale, me veshje speciale SILVADUR™. Falë kësaj teknologjie, leckat janë më të qëndrueshme, të freskëta dhe pa erë. Ato mund të përdoren për pastrimin e çfarëdo sipërfaqeje dhe i ruajnë vetitë anti-bakteriale edhe pas 30 larjeve. Ky set përmban dy lecka për shtupat me spërkatje.

Set i leckave antibakteriale - Rovus
7,90 €
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Pastroni vetëm me ujë të thjeshtë, duke përdorur leckat antibakteriale, me veshje speciale SILVADUR™. Falë kësaj teknologjie, leckat janë më të qëndrueshme, të freskëta dhe pa erë. Ato mund të përdoren për pastrimin e çfarëdo sipërfaqeje dhe i ruajnë vetitë anti-bakteriale edhe pas 30 larjeve. Ky set përmban dy lecka për shtupat me spërkatje.

Më shumë
Përshkrimi

Për pastrim cilësor vetëm me ujë të thjeshtë

Leckat antibakteriale për pastrim kanë veshje SILVADUR™, prandaj përmbajnë edhe jone argjendi. Pastrimi me to është më miqësor ndaj ambientit, sepse nuk ju nevojitet detergjent, por vetëm ujë i thjeshtë

Pastrohen dhe ripërdoren

Leckat janë të ripërdorshme dhe mund të pastrohen në lavatriçe. Për më tepër, e ruajnë efektin anitbakterial edhe pas 30 larjesh.

Leckat antibakteriale përshtaten lehtësisht me çdo shtupë apo spërkatës nga brendi Rovus.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Disa dyqane janë duke punuar me orar të shkurtuar!

Blej sigurt nga shtëpia!