Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Pastruesi i xhamave 2në1 Bluepower

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 106064770 SKU: 1000140322
Photo
Video

Pastruesi i dritareve / xhamave Rovus Bluepower 2në1 është ideal për të arritur shkëlqimin në dritaret, xhamat, pasqyret, dyert e dushit apo pllakat tuaja.

  • 2në1: pastrues dritaresh & gërryerje
  • Absorbim & mikrofibra që pastrohen
  • 4 mënyra pastrimi
  • Thanë lehtësisht pa lenë shenja
  • Ju mundëson të pastroni dritaret edhe në hapësira të larta
Pastruesi i xhamave 2në1 Bluepower
Stock: 1
Koha e arritjes: 2-5 ditë
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Pastruesi i dritareve / xhamave Rovus Bluepower 2në1 është ideal për të arritur shkëlqimin në dritaret, xhamat, pasqyret, dyert e dushit apo pllakat tuaja.

  • 2në1: pastrues dritaresh & gërryerje
  • Absorbim & mikrofibra që pastrohen
  • 4 mënyra pastrimi
  • Thanë lehtësisht pa lenë shenja
  • Ju mundëson të pastroni dritaret edhe në hapësira të larta
Më shumë
Përshkrimi

Ideale për përdorim të përditshëm

Mikrofibrat e kualitetit të lartë janë të ndashme, mund të lahen dhe janë shumë absorbuese. Dorëza ofron një kapje të rehatshme dhe është e duhura për pastrim të shpejtë dhe përdorim të përditshëm derisa pajisja e gjerë e dritares ju lejon ta përdorni edhe tek hapësirat e larta.

4 mënyra pastrimi

Ky pastrues dritaresh është i lehtë dhe efikas dhe ofron 4 mënyra të ndryshme të përdorimit, përmirëson rezultatet përfundimtare të pastrimit pa pasur nevoj të përdorni detergjent.

Arrini edhe hapësirat më të larta

Largoni njollat e prekjes, ose njollat e hundës së qenit në dritaret dhe xhamat tuaja me pajisjen për pastrimin e xhamave Rovus Bluepower 2në1 në çdo lartësi hapësire. Produkti mund të jetë i bashkangjitur në shtyllën e shtrirë duke ju mundësuar që të keni çasje edhe tek hapësirat ​​e larta.

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star