SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Ngrohës kompakt Rovus

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110073314 SKU: 110073314
Photo
Video

Një ngrohës lehtë i bartshëm, i fuqishëm dhe kompakt, të cilin do të doni ta mbani afër sa herë që keni nevojë për ekstra ngrohtësi. Ka lartësi 20cm, pra është ideal për ta mbajtur afër kur qëndroni ulur, ose nën tavolinë, qoftë në zyre apo shtëpi. Përmes një lëvizjeje lëkundëse, liron ajër të ngrohtë në mënyrë efikase. Ka një sistem të mençur të kontrollimit të temperaturës, i cili e ndalon nxehtësinë në mënyrë automatike për ta parandaluar ngrohjen e tepërt. Ka fuqi 400W, dhe peshon 580g. Gjatësia e kabllos: 100cm.

Momente magjike me oferta festive!
Ngrohës kompakt Rovus
Stock: 1
Koha e arritjes: 3 ditë pune
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Një ngrohës lehtë i bartshëm, i fuqishëm dhe kompakt, të cilin do të doni ta mbani afër sa herë që keni nevojë për ekstra ngrohtësi. Ka lartësi 20cm, pra është ideal për ta mbajtur afër kur qëndroni ulur, ose nën tavolinë, qoftë në zyre apo shtëpi. Përmes një lëvizjeje lëkundëse, liron ajër të ngrohtë në mënyrë efikase. Ka një sistem të mençur të kontrollimit të temperaturës, i cili e ndalon nxehtësinë në mënyrë automatike për ta parandaluar ngrohjen e tepërt. Ka fuqi 400W, dhe peshon 580g. Gjatësia e kabllos: 100cm.

Më shumë
Përshkrimi

Ekstra ngrohtësi, aty ku ju duhet

Kur temperaturat bien, ne kemi nevojë për më shumë ngrohtësi. Ngrohësit e mëdhenj dhe radiatorët janë efektivë, por shpesh zënë shumë hapësirë dhe harxhojnë energji. Tash mund të shijoni ngrohtësi në një mënyrë më të shpejtë, më efektive dhe më ekonomike, me këtë ngrohës kompakt nga Rovus!

Ngrohës kompakt

I përsosur për shtëpi apo zyre

Ky ngrohës elegant është zgjidhje perfekte për zonat e ftohta përreth shtëpisë apo zyres, duke sjellë ngrohtësi më shpejt, që ju të punoni apo relaksoheni më rehat. Me një lartësi prej 20cm, mund të vendoset thuajse kudo. Për më shumë lehtësi gjatë përdorimit, ka një kapëse dhe peshon vetëm 580g si dhe kabllo me gjatësi 100cm. Në këtë mënyrë, ju mund ta bartni lehtësisht nëpër shtëpi apo zyre – kudo që ju duhet!

Ngrohës kompakt
 • Ngrohës kompakt

  I përshatshëm

 • Ngrohës kompakt

  I sigurtë

 • Ngrohës kompakt

  I lehtë për t'u përdorur

 • Ngrohës kompakt

  I lehtë për t'u bartur

 • Ngrohës kompakt

  Vendoseni nën tavolinë për ekstra ngrohtësi teksa punoni.

 • Ngrohës kompakt

  Vendosni në komodinën anash ose në dysheme, në dhomën e ndejës, teksa shikoni TV apo lexoni një libër të mirë.

Sistem i mençur, ngrohje e sigurtë

Ngrohni zonat shpejt dhe lehtë, me prekjen e një butoni! Ngrohësi luhatet në 40° në mënyrë që ta shpërndajë ngrohtësinë në njejtë në të gjitha pjesët përreth, kurse ventilator nxjerrë jashtë ajër të ngrohtë. Kur temperatura arrin në 120°C, pajisja ndalet automatikisht dhe rifillon kur temperatura të bie në 90°C – në mënyrë që të parandalojë mbingrohjen apo ngrohjen e tepërt.

Ngrohës kompakt

I përsosur edhe për dhuratë

Dizajni atraktiv, i lehtë në përdorim dhe i sigurtë, e bën këtë pajisje dhuratë të përsosur për më të dashurit tuaj. Në stinët e ftohta, krejt kemi nevojë për ekstra ngrohtësi, andaj gëzoni më të dashurit tuaj pikërisht me një dhuratë që mundëson ngrohtësi në çdo shtëpi!

Ngrohës kompakt

Në set përfshihen:

 • 1 ngrohës
 • 1 manual për përdorim
Ngrohës kompakt

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star